Elikkä ystäväni täyttää 25-vuotta ensiviikolla ja lahja ideoita kaipailisin. Kyseessä nainen joten varmaan jotain koruja tai sellaista? Mutta haluaisin keksiä jotain persoonallisempaa.
Mitä lahjaksi 25-vuotiaalle
Ideoita
68337
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
pullo samppanjaa tai hyvää punkkua :-)
Hei! Meillä ElämysLahjoilla on paljon hyviä lahjaideoita ystäville! Katso kaikki elämyslahjat ystäville http://www.elamyslahjat.fi/lahjat-kategorioissa/ystaville T. Essi, ElämysLahjat.fi
Kuvalahja on mukava muisto .Ifolorin kautta olen monet kuvalahjat tilannut ja kovasti on tykättyjä olleet.
minä olen mahdottoman huono keksimään lahjoja ,. mut naisille ei ehkä kannata ostaa korua koskapa he 99% varmasti eivät tykkää siitä (valehtelevat annettaessa mutta ei sitä korua sitten sen koommin koskaan näy ,. )
mieluummin lahjakortti korukauppaan niin saa valita itse.
Työpaikalla yksi heppu täytti 50 joten ajattelimme ostaa hänelle rollaattorin ,. no se jäi vain ajatuksen tasolle ,. hurttia huumoria meidän töissä, khehe ,.
kenkäkauppaan jos ostat lahjakortin, akat tykkää kengistä ikään katsomatta ,.
Anna lahjakortti tai itse tehty lahja :)
varmasti olen liian myöhässä.
no peli tietenkin. osta vaihka world of warcraft. tytöt tykkää pandoista