Sinä komea mies Vaalan ABC:llä!

Annabelle90

Ruskeatukkainen mieshenkilö nähty 16.3. puolen päivän aikoihin Vaalan ABC:llä tankkaamassa autoaan.

Ylläsi sinulla oli sininen tuulitakki ja nappiverkkarit. Olet lyhyt ja erityisesti huomioni kiinnittyi komeaan isoon mahaasi, jota lienet hartaudella kasvattanut vähintään 20 vuotta. Sinulla taisi olla astma, kun puhisit niin hengästyneen oloisesti käsitellessäsi raskain liikkein bensaletkua. Aurinko säteili pilottimallisista silmälaseistasi ja hikipisarat kimaltelivat kalapuikkoviiksistäsi tämän arkisen uurastuksesi johdosta. Kuluneet Nokian kontiosi olivat linttaan astutut ja hartaudella käytetyt. Sinusta lähtevä tuoksu oli täynnä maaseudun romantiikkaa ja tapa, jolla katsoit ohikulkevien naisten takapuolia, kertoi voimakkaasta maskuliinisuudesta ja seksuaalisesta energiasta. Urahtelusi raskaan suorituksen tiimellyksessä toi mieleen alkukantaiset luolamiehet ja tämä sai minut muistamaan sen, miksi me ihmiskuntana olemme säilyneet tällä maapallolla. Himo. Himo yhdessä nautinnon ja seksuaalisuuden tyydyttämisen kanssa ovat taanneet sen, että ihmiset ovat aikojen saatossa jatkaneet sukujaan. Himo. kevätaurinko. Himo.

Alkukantaisten ja eläimellisten ajatusten täyttämänä irrotin viimein katseeni ja nousin omaan autooni. Nyt kaduttaa, etten sanonut sinulle mitään, sillä en ole saanut sinua mielestäni. Siitä lauantaisesta kohtaamisesta lähtien olen joka ilta hartaudella tyydyttänyt itseni uneen ajatellen vain sinua.

Tuskin edes muistat minua. Olen se pitkä, hoikka ja tuuheahiuksinen nainen, joka ajoi viininpunaisella uudenkarhealla Mazdalla. Jos muistamistani helpottaa, niin peppuni on kiinteä, mutta naisellisen pyöreä ihoanuolevissa pillifarkuissani. Kunpa näkisit tämän viestini, vaikka se tuntuukin melko toivottomalta. Jos kuitenkin kiinnostuit, toivon sinun saapuvan samalle paikalle Vaalan ABC-asemalle ensi lauantaina samaan kellonaikaan. Minä odotan sinua siellä. ;)

15

3776

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jarmo kurvinen11

      Terska pano mies täällä terve

      • Annabelle90

        Olitko se sinä silloin siellä ABC:llä?


    • Möhömaha

      Täsä mä olen

      • Annabelle90

        Sinäkö se olitkin? Miksi et saapunut silloin seuraavanan viikon lauantaina ABC:lle? Odotin sydän pakahtuen ja alapää tykyttäen sinua saapuvaksi ruosteenkirjavalla Nissanillasi! Varta vasten sinun takiasi ostamani mustat pitsialushousuni jouduin kotona laittamaan saman tien pyykkiin, sillä ne kostuivat epämukavan tuntuisiksi, kun kiimoissani odotin sinua.


        Nyt itkunsekaisena olen edelleen tyydyttänyt itseni uneen ajatellen sinua. Ketään muuta miestä en pysty enää ikinä haluamaan. Jokaisen lippalakkipäisen ja kalapuikkoviiksisen uroksen kohdalla kuvittelen näkeväni sinut, mutta joka kerta joudun pettymään. Missä olet, oi unelmieni prinssi?


    • geevoimax

      näin saman tyypin,töljäämässä akkain peppui. Taisi olla oma kulta kumminkin jo venttaamassa

      • Annabelle90

        Mitä? Ei voi olla totta! Sano, ettei se ole totta! Onko unelmieni miehellä joku toinen nainen? Nyt putosi kyllä elämältä pohja pois...


    • geevoimax

      ei me niikureita tarvita.Et saa ku vaan lämmintä kättä ,jasitäpaitsi on valkosuklaata ei valkopimppiä

    • pallomaha1

      minä se olen

    • ....

      Provo!

      • lc.

        voi.
        Annabelle.

        saavuin kyseiselle ABC,sinua tapanaan
        pensamittarin luona keinuin mahallani,
        bensaletkuun kietoutuneena.
        En ymmärrä kuinka siinä niin kävi,
        Ehkä syy minun lenkkareiden,jotka pyörivät jaloissani kaksikuukautta jaloissa olleiden sukkien ympärillä.
        Minä juoksin ja rientämällä riensin
        Enkä saanut itseäni pysähtymään,vaan epätoivoisesti takerruin juuri rasvatuilla käsilläni letkusta kiinni..
        No siinä kävi
        niin kuin kävi.milloin saavut uudelleen.


    • Jaska-Pertti

      Minä se oon!

    • Hiekkalaatikolle...

      MItä jos menisitte lapet leikkimään leikkikentälle. Siellä on kaikenlaista vempainta ja ulkoilma on terveellisempää kuin leikkiminen tietokoneen nappuloilla sisätiloissa.

      • ...

        Mitä jos hankkisit huumorintajun?


    • tee

      Hankkikaa elämä kaikki

    • Kimppuun vaan

      Jos se mielitietty ihramaha menikin tällä kertaa ohi, niin saalistusmahdollisuudet ovat silti verrattain hyvät. Ei tarvitse lähteä lähikuppilaa kauemmaksi, kun jo törmäät pehmeästi mutta onnellisesti uuteen kaljakuppiloiden komistukseen. Sitä upeaa kaljavatsaa unohtamatta. Lupaan, ettet tule pettymään, himoitsemiasi uroksia on tämän maan lähiöt pullollaan.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      78
      2832
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      23
      2712
    3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      107
      2332
    4. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      35
      1648
    5. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      239
      1563
    6. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1537
    7. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      40
      1485
    8. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      28
      1290
    9. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      20
      1246
    10. Mitä uskot sinun

      Ja kaivattusi välillä tulevan tapahtumaan lähiaikoina
      Ikävä
      95
      1181
    Aihe