Sinä komea mies Vaalan ABC:llä!

Annabelle90

Ruskeatukkainen mieshenkilö nähty 16.3. puolen päivän aikoihin Vaalan ABC:llä tankkaamassa autoaan.

Ylläsi sinulla oli sininen tuulitakki ja nappiverkkarit. Olet lyhyt ja erityisesti huomioni kiinnittyi komeaan isoon mahaasi, jota lienet hartaudella kasvattanut vähintään 20 vuotta. Sinulla taisi olla astma, kun puhisit niin hengästyneen oloisesti käsitellessäsi raskain liikkein bensaletkua. Aurinko säteili pilottimallisista silmälaseistasi ja hikipisarat kimaltelivat kalapuikkoviiksistäsi tämän arkisen uurastuksesi johdosta. Kuluneet Nokian kontiosi olivat linttaan astutut ja hartaudella käytetyt. Sinusta lähtevä tuoksu oli täynnä maaseudun romantiikkaa ja tapa, jolla katsoit ohikulkevien naisten takapuolia, kertoi voimakkaasta maskuliinisuudesta ja seksuaalisesta energiasta. Urahtelusi raskaan suorituksen tiimellyksessä toi mieleen alkukantaiset luolamiehet ja tämä sai minut muistamaan sen, miksi me ihmiskuntana olemme säilyneet tällä maapallolla. Himo. Himo yhdessä nautinnon ja seksuaalisuuden tyydyttämisen kanssa ovat taanneet sen, että ihmiset ovat aikojen saatossa jatkaneet sukujaan. Himo. kevätaurinko. Himo.

Alkukantaisten ja eläimellisten ajatusten täyttämänä irrotin viimein katseeni ja nousin omaan autooni. Nyt kaduttaa, etten sanonut sinulle mitään, sillä en ole saanut sinua mielestäni. Siitä lauantaisesta kohtaamisesta lähtien olen joka ilta hartaudella tyydyttänyt itseni uneen ajatellen vain sinua.

Tuskin edes muistat minua. Olen se pitkä, hoikka ja tuuheahiuksinen nainen, joka ajoi viininpunaisella uudenkarhealla Mazdalla. Jos muistamistani helpottaa, niin peppuni on kiinteä, mutta naisellisen pyöreä ihoanuolevissa pillifarkuissani. Kunpa näkisit tämän viestini, vaikka se tuntuukin melko toivottomalta. Jos kuitenkin kiinnostuit, toivon sinun saapuvan samalle paikalle Vaalan ABC-asemalle ensi lauantaina samaan kellonaikaan. Minä odotan sinua siellä. ;)

15

3821

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jarmo kurvinen11

      Terska pano mies täällä terve

      • Annabelle90

        Olitko se sinä silloin siellä ABC:llä?


    • Möhömaha

      Täsä mä olen

      • Annabelle90

        Sinäkö se olitkin? Miksi et saapunut silloin seuraavanan viikon lauantaina ABC:lle? Odotin sydän pakahtuen ja alapää tykyttäen sinua saapuvaksi ruosteenkirjavalla Nissanillasi! Varta vasten sinun takiasi ostamani mustat pitsialushousuni jouduin kotona laittamaan saman tien pyykkiin, sillä ne kostuivat epämukavan tuntuisiksi, kun kiimoissani odotin sinua.


        Nyt itkunsekaisena olen edelleen tyydyttänyt itseni uneen ajatellen sinua. Ketään muuta miestä en pysty enää ikinä haluamaan. Jokaisen lippalakkipäisen ja kalapuikkoviiksisen uroksen kohdalla kuvittelen näkeväni sinut, mutta joka kerta joudun pettymään. Missä olet, oi unelmieni prinssi?


    • geevoimax

      näin saman tyypin,töljäämässä akkain peppui. Taisi olla oma kulta kumminkin jo venttaamassa

      • Annabelle90

        Mitä? Ei voi olla totta! Sano, ettei se ole totta! Onko unelmieni miehellä joku toinen nainen? Nyt putosi kyllä elämältä pohja pois...


    • geevoimax

      ei me niikureita tarvita.Et saa ku vaan lämmintä kättä ,jasitäpaitsi on valkosuklaata ei valkopimppiä

    • pallomaha1

      minä se olen

    • ....

      Provo!

      • lc.

        voi.
        Annabelle.

        saavuin kyseiselle ABC,sinua tapanaan
        pensamittarin luona keinuin mahallani,
        bensaletkuun kietoutuneena.
        En ymmärrä kuinka siinä niin kävi,
        Ehkä syy minun lenkkareiden,jotka pyörivät jaloissani kaksikuukautta jaloissa olleiden sukkien ympärillä.
        Minä juoksin ja rientämällä riensin
        Enkä saanut itseäni pysähtymään,vaan epätoivoisesti takerruin juuri rasvatuilla käsilläni letkusta kiinni..
        No siinä kävi
        niin kuin kävi.milloin saavut uudelleen.


    • Jaska-Pertti

      Minä se oon!

    • Hiekkalaatikolle...

      MItä jos menisitte lapet leikkimään leikkikentälle. Siellä on kaikenlaista vempainta ja ulkoilma on terveellisempää kuin leikkiminen tietokoneen nappuloilla sisätiloissa.

      • ...

        Mitä jos hankkisit huumorintajun?


    • tee

      Hankkikaa elämä kaikki

    • Kimppuun vaan

      Jos se mielitietty ihramaha menikin tällä kertaa ohi, niin saalistusmahdollisuudet ovat silti verrattain hyvät. Ei tarvitse lähteä lähikuppilaa kauemmaksi, kun jo törmäät pehmeästi mutta onnellisesti uuteen kaljakuppiloiden komistukseen. Sitä upeaa kaljavatsaa unohtamatta. Lupaan, ettet tule pettymään, himoitsemiasi uroksia on tämän maan lähiöt pullollaan.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7111
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7063
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      109
      6168
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5414
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5238
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5205
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5108
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4595
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      17
      3477
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3390
    Aihe