Satavarmaa että nää ei ainakaan kuole...

Ei kuole Peppi,ei Seppo ei Severi eikä Ismo ainakaan,näiden
tulevat juonikuviot on selvillä..joten se on joku Kuulan perheestä,Helena,pojat tai Sebastianin ja Isabellan poika!
No, tää spekulointi loppuu joko ke tai to..luultavammin torstaina tiedetään
ihan tarkkaan kuka poistuu sarjasta...jos poistuu??
6270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kaikki jäävät henkiin loppujen lopuksi tää on vaan kusetusta niin kuin Sepon tapaus

Äänestä

Selviäispä keskiviikon jaksossa eli sais sen tietää tänään ku kattoo ennakkoon. :)

Äänestä
  • miksi ennakkoon vai tyhmä maksaa salkkareista

    Äänestä

  • katsoja_pa kirjoitti:

    miksi ennakkoon vai tyhmä maksaa salkkareista

    vain tyhmä maksaa ennakkojaksoista...

    Äänestä

ei se nyt niin hirveesti haittaa ku ei sil ollukkaa tosiaan mtn ihmeellistä roolia tässä. Itseasiassa mun mielestä oli aika tylsä aina vaa huulipunat naaamassa joka paikassa eikä paljoo mtn katu vaan vauvojen vaihtoa että ei kyllä haittaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jennijennijenni14 kirjoitti:

Ei kuole Peppi,ei Seppo ei Severi eikä Ismo ainakaan,näiden
tulevat juonikuviot on selvillä..joten se on joku Kuulan perheestä,Helena,pojat tai Sebastianin ja Isabellan poika!
No, tää spekulointi loppuu joko ke tai to..luultavammin torstaina tiedetään
ihan tarkkaan kuka poistuu sarjasta...jos poistuu??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu