Muita?
Mistä tuo johtuu ja mikä teitä siinä kiihottaa?
Mistä tuo johtuu ja mikä teitä siinä kiihottaa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Nainen kokonaan ilman molemmat käsivarret voi olla seksikästä.
Näytää avuttomalta ja minun mielestä pukeutuminen niin että jakut ja takit pitää olla vain hartioiden yli. Vaikea selittää.
En hallitse suomea.
Complete armless women can be very sexy.
Very sexy when women wear clothes draped over shoulders so sleeves are empty.
Minusta on kiihottavaa nähdä sellainen kulli, joka on lyhennetty 20 cm pitkäksi.
Enpä tiedä mistä se johtuu mutta minulla on aina ollut fetissi eri tavoin fyysisesti vammaisia naisia kohtaan. Kauhea ajatus, joo tiedän, mutta minkäs sille voin. Kai se on eräänlainen "avuttomuus" mikä siinä kiehtoo, ja itse asiassa liippaa läheltä mun bondage-fetissiä.
Eniten saan kiksejä ontuvasta naisesta, esim. lonkkavika tms, tai sitten toinen jalka amputoitu. Kerran seurustelin erään naisen kanssa jonka vasen jalka oli amputoitu polven yläpuolelta, ja kun hän laittoi ainoaan jalkaansa mustan stayupin ja korkokengän, olin aivan myyty... Takaapäin ja silleen... Mutta sille naiselle ei mun fetissini oikein mennyt jakeluun joten se leikki loppui muutaman tapaamisen jälkeen :-(
Nuorena meillä kävi lastenlikkana sellainen 20-vee nainen jolla oli paha lonkkavika. Se vielä esitteli jotain leikkausarpiaan niin että riisui hameen pois ja sit sillä oli vaan mustat sukkikset. Voi kiesus miten nuoren miehen sydän pamppaili.
Kivekset pois, vain kulli jäljelle.
Saa keskittyä vain asiaan.
Haluaisin ampua naista suurikaliiperisella aseella kylkeen ja yhtyä naiseen ampumahaaavan kautta.