Koska on vuorossa eläimiinsekaantujat
ja sen jälkeen
1087
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
No jos asia on sinulle noin merkityksellinen, otapa ja tee siitä kansalaisaloite. Se menee sitten eduskunnan käsiteltäväksi ja mahdollisesti äänestykseen.
Minulle riittää että homot, lesbot ja biseksuaalit saavat tasa-arvoisen avioliitto-oikeuden.
Ihme pervo olet! Muka hetero perheenisä! Jos noin on, on lapset otettava huostaan!
Kehtaatkin puolustella eläimiin sekaantujia!
Miksi sinulle homojen etuoikeudet ovat noin tärkeitä, jos olet hetero? Ajaisit eläinten oikeuksia, mutta mielestäsi eläimiä saavat pervot rauhassa raiskata?
Homoilla ON JO olemassa tasa-arvoinen asema mennä toisen sukupuolen kanssa avioliittoon, kuten kaikilla muillakin. Avioliitto kun nyt sattuu olemaan miehen ja naisen liitto. Homoilla on jo rekisteröity parhisuhde ja lapsia adoptoivat vain terveet ihmiset! Ei siis homot!
1. Avioliitto on rakastavien ihmisten asia. Voit toki yrittää etsiä linkkiä todistukseksi että avioliitto olisi myös tarkoitettu eläimille.
2. Mitä tapahtuu jos kaksi pedofiilia avioituu? Tästä on nyt niin paasottu mutta tähän ei olla vielä vastattu - ehkä sinä voisit antaa vastauksen? Muista toki linkit tai muu pätevä näyttö jolla osoitat vastauksesi todeksi!
Joko hemofiilikot saavat mennä avioliittoon?
Entäs Nekrofiilit??
MUTTA KAIKKI HOMOT LESBOT JA POIKKEAVATHAN OVAT ELÄIMIÄ. EI KAI NORMI HETERO JA TERVE IHMINEN SEKAANNU (YHDY RAKASTELE) KUIN VASTAKKAISEEN SUKUPUOLEEN JA USEIN LISÄÄNTYMISTARKOITUKSESSA:
ELUKAT RONKKIVAT TOISTENSA ELIMIÄ JA OVAT SAIRAITA.
Homo homo ei ole avioliitto vaan 2 homoa.
Vain mies ja nainen voi muodostaa avioliiton.
Homo ja lesbot voivat perversseille liitoilleen keksiä uusia nimiä esim. perseliitto tai vittuliitto tai perspano ja vitunnuolenta.
http://www.adherents.com/misc/hsk.html
Kaikki perkeleen eläimiinsekaantujat saatana linnaan. Se on täysin väärin harrastaa seksiä eläimen kanssa!!!!!!!!!!!!! Se pitäisi suomessakin olla laitonta.
Venäjällä ei sallita adoptio-oikeutta homoseksuaaleille, eikä luovuteta lapsia adoptoitavaksi maahan, joka sallii adoption homoseksuaalipareille.
Tämä tuntuu kohtalaisen ymmärrettävältä.