Onko kenelläkään kokemusta tuon vahvuisen Cialiksen kuukausi-annostelusta ja -ottamisesta (eli päivittäinen tabu) - miten on toiminut?
Itsellä mielessä ko. annostelu, vaikka se toki per kk jo jotain maksaakin, mutta jos sillä on "aina valmis", niin voisipa olla kokeilun arvoinen juttu.
Cialis 2,5 mg
5
955
Vastaukset
- AloittajaX
...ja sen verran aloittaja korjaa viestiä, että ko. tabuja taidetaan ottaa joka toinen päivä...
- 20mg toimii mulla
Gialista on 10 ja 20 mg. Tuon vahvuisesta en ole kuullutkaan. Itse käytän 20mg tarvittaessa ja toimii n.2vrk.
Mutta en napsi niitä kuin tarpeen tullen.- helping hand
http://www.laakeinfo.fi/Medicine.aspx?m=9575&d=19602&i=LILLY_CIALIS_CIALIS 2,5 mg kalvopäällysteinen tabletti
Nyt kuulet...
- <2,5>
Tuossa on riski toleranssin noususta Cialikseen. Huonolla tuurilla vaikutus voi kadota vuosien päivittäisessä käytössä. Sitä paitsi tulee halvemmaksi ottaa 20 mg resepti ja käyttää tarvittaessa.
- Kokeiltuon
Mulla 2.5 mg ei vaikuta mitään. Yli 5 pitää olla
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218676Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4307927Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-105518Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite825159Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294989Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2373487- 1253204
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os353096Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin853089Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps252690