Kuka?

Komea kaljupää visatiellä saviolla on? Uusi kasvo minulle mutta silmät tykkää ;)
2344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juu kiitos vaan. = ) Minähän se siellä patsastelen usein.

Tukka tosiaan lähti, kun lokki paskansi päähäni, muttei se tietty tällaista yli kuuskymppistä ja reilu satakiloista paranna, eikä pahenna.

Kiva että tykkäät. Jos sinulle joskus sopii, tai oikekastaan laitetaan sopimaan, niin sano vaimollesi että olenkin hieman puutteessa, niin sovitaan aika ja paikka, kartoitetaan tarpeet ja hoidetaan ns. homma himaan.

Käykö näin ?

Äänestä

Miten niin vaimolleni ? =O

Elän homosuhteessa eikä tähän vaimoja kaivata.

Milloin tavataan hani ? ; )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tykästynyt kirjoitti:

Komea kaljupää visatiellä saviolla on? Uusi kasvo minulle mutta silmät tykkää ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu