Komea kaljupää visatiellä saviolla on? Uusi kasvo minulle mutta silmät tykkää ;)
Kuka?
Tykästynyt
2
276
Vastaukset
- Komea kaljupää
Juu kiitos vaan. = ) Minähän se siellä patsastelen usein.
Tukka tosiaan lähti, kun lokki paskansi päähäni, muttei se tietty tällaista yli kuuskymppistä ja reilu satakiloista paranna, eikä pahenna.
Kiva että tykkäät. Jos sinulle joskus sopii, tai oikekastaan laitetaan sopimaan, niin sano vaimollesi että olenkin hieman puutteessa, niin sovitaan aika ja paikka, kartoitetaan tarpeet ja hoidetaan ns. homma himaan.
Käykö näin ? - Tykästynyt
Miten niin vaimolleni ? =O
Elän homosuhteessa eikä tähän vaimoja kaivata.
Milloin tavataan hani ? ; )
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39897
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54812Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764