Vihreä talous rehottaa

Kuinka moni vihreä ekoterroristi maksaa veroja?
Vastausta vailla.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei kovinkaan moni tuntemani. Yhteiskunnan elättejä niistä on suurin osa.
Vihreät voisivat ostaa ryhmälipun käärmenäyttelyyn katselemaan lajitovereitaan, selkärangattomia.

Äänestä

Vihreet laittavat poikaa pepuun ja maksattavat politiikkansa seuraukset muiila. Ite eivät koskaan tee mitään tuottavaa työtä. Se on vihreiden hihhuliroistojen tyyli. Mutta nyt kansa on viisastunut ja vihreet putoavat kokonaan eduskunnasta. Suomi on lopulta sisukasta kansaa, laittaa talouden nousukiitoon ja heittää vihreiden rättipäälaumat maasta. Vihreiltä ei kysytä yhtään mitään kun järki alkaa puhua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Homeen vihreä kirjoitti:

Kuinka moni vihreä ekoterroristi maksaa veroja?
Vastausta vailla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu