nähdä millainen tuo "vera" oikeasti on?
Itse olen sitä mieltä että ulkomuoto on ruma ja läski.
Kumpaa sukupuolta on?
Mies hän ei ole, vaikuttaa teinipojalta. Voi olla tyttökin, mutta päästänsä ehdottomasti sairas.
Tervesytilanne?
Se on selvä että psyykkisesti häiriintynyt, sitä ei kai kukaan kyseenalaista paitsi vastaanvanlaiset psykiatriset potilaat. Fyysisesti hän on omasta mielestäni liikuntarajoitteinen, koska on aina palstalla.
Parisuhdetilanne?
Ehdottomasti yksinäinen omassa hoitohuoneessaan oleskeleva tapaus. Joskus avohoidossa, kenties vanhemmillaan? Kehitellyt oman maailmansa nettiin, koska hänet on aina torjuttu livessä ja näin hän pystyy elämään jonkinlaista elämää netin kautta.
Todella ressukka ihminen. Olisihan se hyvä asia, jos hän jäisi kiinni tuosta provoilustaan ihan jo itsensä takia. Apua hän tarvitsee vielä enemmän kuin saa psykiatrisen sairaalan taholta.
Ps. Katsokaapa, kuinka "vera" aloittaa taas selittämisen. ;)
olisi mielenkiintoista
mietiskelijä.
0
80
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921806- 851272
- 1101133
- 73987
- 105909
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56838- 36752
- 47751
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47691- 33673