Kun näin kundin ekassa ohjelmassa,olin ihan että vau...mitkä raamit,ajattelin heti toi pesee kaikki muut mennen tullen ja voittaa ! Mikä pettymys se sit olikaan;ei siis pää kestänyt,kilpailut ei kiinnostanu pätkän vertaa,auringon otto kylläkin.
Taitaa olla ns äidin pikku poika! Ja harmi,vei nimittäin joltain ulosjääneeltä paikan.Tosin odotin paljon enemmän koko formaatilta,pettymys josssain mielessä.Varsinkin jakso,jossa luvattiin HUIKEITA käänteitä ja yllätyksiä; siis yksi kilpailija,Henkka luovutti ja Joonasta ei lähetettykää pois...huokaus,siinäpä oli yllätystä kerrakseen. Ei päässy Jenkkien tasolle millään saralla,ainakaan vielä!
*Selvitytjät Joonas*
seliseli EE
1
297
Vastaukset
- Moijdj
Niimpä,,,mut oli se kyl kuuma!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään13411194Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen793570Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,912855Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.701474Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp3161355Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?341339Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2561286Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1431255Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1121206- 491160