Karaoke rules...

eilen sai taas olla paarin pavarotti... miten selvin päin hiljaisista hissukoista tuleekin karaoke-illassa jokamiehen travoltoja, jos jonkinmoista spagaatia ja koreografiaa... eikun dirlandaat vaan kehiin!!
3180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pettikö tasapaino kertaakaan ;D

Äänestä
  • eihän sitä olis kukaan kestäny, jos meikä olis vielä jorannu, tuskia tais tuottaa jo pelkkä "laulun" kuunteleminen!!

    Äänestä

  • Koistinen kirjoitti:

    eihän sitä olis kukaan kestäny, jos meikä olis vielä jorannu, tuskia tais tuottaa jo pelkkä "laulun" kuunteleminen!!

    taaskaan ei tuu mun viestit näkysälle.

    Mä kun vaan oisin kertonu et mun vahingonilo meni harakoille kun uskoin sun spagaattia tehdessäs reväyttäneen nivuses.

    HÖHhöh, joutaa koko masiina poikottiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koistinen kirjoitti:

eilen sai taas olla paarin pavarotti... miten selvin päin hiljaisista hissukoista tuleekin karaoke-illassa jokamiehen travoltoja, jos jonkinmoista spagaatia ja koreografiaa... eikun dirlandaat vaan kehiin!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu