Kasvohalvausko

Kasvohalvausko syynä siihen, ettei hymy irtoa ollenkaan, taitaa olla aika monen sairaus hymyttömyydestä päätellen :(
365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomalaisten kansantauti, eipäs hymyillä siellä
>:(

Äänestä
  • http://www.nettiapaja.net/uploads/2013/01/Banjo.jpg

    No vittu!Kun Pääministerikin vaan soittelee persebanjoaan Aleksander Stubbin kanssa. Ja koko valtakuntamme on skandaalimaisessa katastrofissa kansanmurhan jälkipuinneissa ainoastaan Suomen Kansallistietäjän esille tuonneissa.

    Äänestä

Avauskirjoituksessa on aivan oikein todettuna että monenkin kohdalla kasvonilmeissä ilmenee tyytymättömyyttä.

http://www.bubblews.com/assets/images/news/520799482_1359583798.jpg

Mutta toisaalta Suomen Kansallistietäjä Raakkunan antama ennustus uuden maailmanjärjestyksen toteutumisesta pitäisi olla ilon aihe kaikille kunnollisille
kansalaisille jotka eivät ole syyllistyneet vakaviin rikoksiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


syynä? kirjoitti:

Kasvohalvausko syynä siihen, ettei hymy irtoa ollenkaan, taitaa olla aika monen sairaus hymyttömyydestä päätellen :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu