Hela debatten kunde stängas.

Här är bara smutskastning och svartmålning av svenska språket och svenskspråkiga finländare.
367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jag tycker att här smutskastas bara tvångsvenskan.
Lite kritiserar man på den Juhani"spygalla" Seppänen.

Äänestä
  • Du borde läsa kommentarerna litet noggrannare.

    Äänestä

  • kustbo kirjoitti:

    Du borde läsa kommentarerna litet noggrannare.

    ^^ DU borde läsa dem litet noggrannare. Hohhoijjaa, käsittäkää jo, että Suomi on maailman NÖYRIN valtio, ja suomenkielisiä suomalaisia ei voi syyttää tilanteesta VAIKKA MIKÄ OLISI.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


svenskspråkig kirjoitti:

Här är bara smutskastning och svartmålning av svenska språket och svenskspråkiga finländare.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu