NoitaAkkaa etsitään hallituksesta?

Oma ehdokkaani pääsiäisnoitaakaksi on rumpujen pärinää ja paljastus
Maria Guzenina-Richardson.
Ai miksikö se nyt tuli vaan "mieleen".
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Persujen Kike tuli eduskunnasta ekana mieleen.

Äänestä
  • Minulle taasen mulujahti mieleeni heidi hautala ja astrid thors! Molemmat ovat ilmettyjä noita akkoja !


    Late Lapista. SSSS Ry!

    Äänestä

Onko kalteritalon konnisa muitakin kuin noita-akkoja?
Kuka olikaan se pyllerö jolla pää alkaa suoraan hartioista ilman kaulaa?
Tai sianaamainen ja -hmpainen huorajahtari...

Äänestä
  • Tai sitte se vois olla piikkinokka pystys luudalla pannu rahaa täynnä lentelevä , täti piukka.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nnokinenä kirjoitti:

Oma ehdokkaani pääsiäisnoitaakaksi on rumpujen pärinää ja paljastus
Maria Guzenina-Richardson.
Ai miksikö se nyt tuli vaan "mieleen".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu