KETÄ MUMMOT JA PAPAT ÄÄNESTÄÄ?

Tuli vaan mieleen kun niitä on eläkeläisenä niin paljon kohta?
Onko sielä niitä ,ehkä seniileitäkin,jotka ei tajua maailman menosta yhtään
mitään??? auttamassa kokoomuksen tai demareiden valtuuttama PORUKKA
jotta oikea numero saadaan maailmasta tajuattomalta ihmiseltä
150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Taloustutkimuksen (coc) mukaan ainakin KAIKKI ihmiset Suomessa ja jopa ulkomaita myöten vaikuttavat äänestävän Toivotalkoiden sun muiden operaatioiden puolesta,

Taloustutkimuksen (coc) mukaanhan cocoomuksen kannatus on AINAKIN rapeat 200% ja Himaslisät päälle,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sote kunnossa kirjoitti:

Tuli vaan mieleen kun niitä on eläkeläisenä niin paljon kohta?
Onko sielä niitä ,ehkä seniileitäkin,jotka ei tajua maailman menosta yhtään
mitään??? auttamassa kokoomuksen tai demareiden valtuuttama PORUKKA
jotta oikea numero saadaan maailmasta tajuattomalta ihmiseltä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu