Anteeksi ja kiitos kaikesta!

n > m <3

Anteeksi, etten laittanut viestiä takaisin. Ei vaan tuntunut siltä.. Ei ollut sanoja mitä kirjoittaa..

Toivon, että ymmärrät ja hyväksyt tilanteen ja orastavan suhteen äkkinäisen lopun.Toivon myös, että mainitsemasi suru on vaihtunut keväiseksi iloksi, ja että sait läheistesi läsnäolosta muuta ajateltavaa.

Kyllä me vielä väkisinkin kohdataan jossain, kun niin samoilla alueilla liikutaan.

Hyvää pääsiäistä ja ihanaa elämää sinulle!

6

629

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kiitosta

      vai niin

    • Kooveeeeeee

      Et saa anteeksi koskaan. Kyllä, asiat muuttuneet täällä ja ilo palannut. parannun kyllä mutta anteeksi et saa. ja et muka viestiä pystynyt mut tänne kuiteskin pystyit, pelkuri, kuten aina. pysy kolossas. ja toivo ettei törmätä, en tie mitä laukasen ihmisten kuullen touhuistas.

    • jos sä rakastat viel
    • the M

      tää on selkeesti mulle..ymmärrän suhteen äkkinäisen lopun kun kerta olet sen minulle nyt sanonut kun tavattiin mutta hampaankoloon jäi, tiedät sen itsekkin jos asiat olisi vain hoitanu toisin olisimme onnellisia... Se miten asian hoidit niin pystyn sen jälkeenpäin anteeksi antamaan mutta en koskaan tule sitä unohtamaan. Kukaan ei saisi tuntea sitä tuskaa jonka minulle tuotit, ajatteleppa asia toisinpäin. Sinua vielä rakastan kaiken jälkeen ja haluaisin vain sinut, tyhjää en jää odottamaan ikuisesti. Tee liikkeesi minun suhteen jos vielä haluat. Ystävyys vaatisi sinulta vielä panostusta..paljon enemmän. Oletko valmis tekemään töitä kaiken eteen?

    • the N

      kuule, en osaa enää sanoa mitään.olen sanaton

    • the other M

      "the M 7.5.2013 00:56"

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Petteri Orpo on satusetä

      Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi
      Maailman menoa
      93
      3514
    2. Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta

      Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä
      Maailman menoa
      56
      2478
    3. Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan

      Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla
      Maailman menoa
      14
      2394
    4. Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle

      Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi
      Maailman menoa
      63
      2264
    5. Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana

      Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "
      Maailman menoa
      16
      2138
    6. Olitkin liian hyvää ollaksesi totta nainen

      Ihastuin ja rakastuin, mutta se on minun ongelma. Ei sinun.
      Ikävä
      87
      1169
    7. Kaste pelastaa ihmisen

      Kristittyjen kirkkojen toimittama yksi Kaste on Jumalan tekemä pelastusteko, jossa perisyntiin hengellisesti kuollut ihm
      Kaste
      567
      1087
    8. Uskon todistus

      Oikean uskovaisen ja nimikristityn erottaa siitä, että Jeesukseen uskova korottaa Jeesusta ja uskoa Häneen, mutta nimik
      Kaste
      261
      996
    9. Ensin oli armo - sen jälkeen tuli usko

      Me emme ansaitse armoa omalla uskollamme. Armo on ansaitsematonta rakkautta mikä synnyttää meidät uudesti Jumalasta. K
      Luterilaisuus
      400
      995
    10. Elisalla ja MTV:llä lihava riita - MTV:n kanavienlähetykset ovat katkeamassa Elisan asiakkailla

      Kaikkien MTV:n kanavien televisiolähetykset ovat katkeamassa Elisan kaapeli-tv-asiakkailta. https://www.is.fi/digitoday
      Maailman menoa
      142
      949
    Aihe