Kiitos tuestanne

Kiitos vasemmistoliitto tuestanne osinkoverotuspäätöksessä.
Tästä on hyvä jatkaa. Kiitos.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

EK:ssa väsätään jo vastaavaa tv-mainosta kuin oli se sak:n mainos, jos läski patruuna mässäili ruokia ja sanoi että "ettehän te edes äänestä"..

Sama mainos mutta ruokien sekaan ilmestynyt myös valtavat setelimäärät ja nyt se sanoo, että "mutta tehän äänestätte vasemmistoliittoa rah rah rah rah buhahhaaa"

Äänestä

Saksalaiset ja ranskalaiset pankit yhtyvät kiitokseen saamastaan pankkituesta suomalaisilta veronmaksajilta.
"Vielen dank Herr Katainen, Arhinmäki und Frau Urpilainen"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


E.K. kirjoitti:

Kiitos vasemmistoliitto tuestanne osinkoverotuspäätöksessä.
Tästä on hyvä jatkaa. Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu