VENÄJÄLLÄ UUTISOIDAAN HAUTALASTA

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288552626372.html

Tarinat ei kun vaan paranee ja muuttuu yhä hurjemmiksi, mutta joku raja se pitäisi valehtelullakin olla.
594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Aivan! Heidi Harmaala voisi jo lopettaa valehtelun.

Äänestä
  • eiköhän liene niin että kumpikin osapuoli on kertonut vääristeltyä totuutta.
    Tarinat on kuin Suoli24 -palstoilta...tai ei kuitenkaan vielä ihan.

    Äänestä

Entäs ne Finnairin sotkut ohjaava ministeri Hautala .

Äänestä

Venäjä on jo demokraattisempi kuin Suomi. Venäjällä pimeän työn teettäjä olisi lentänyt hallituksesta.

Äänestä

Siellä joutuu " Oikaisuleirille ".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NÄIN: kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288552626372.html

Tarinat ei kun vaan paranee ja muuttuu yhä hurjemmiksi, mutta joku raja se pitäisi valehtelullakin olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu