Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Huomenna sitä saa!!!

Aloitan vihjaamisen ja tulen näyttämään teille, miten tosi kova pro muuttaa yhdessä kuukaudessa 50 euron pohjakassan 1000 euroksi!
17289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

""..kuukaudessa 50 euron pohjakassan 1000 euroksi!""

Tätä odotellessa, emme pidätä henkeä, ja muistamme välillä kääntää kylkeä.

Äänestä
  • Tepolla ei napa vaihda paikkaa kylkeä kääntäessä..

    Äänestä

En usko. Mut uskon et saat sen 50€ katoamaan niin kuin taikurit.

Äänestä

Pojalla ei taida olla mitään muuta isoa kuin puheet.

Äänestä

Kiitos jo etukäteen! Tolle tonnille tulee olemaan käyttöä. Mitäs pelataan?

Äänestä

Jopas kundi vitsin pukkas.
Toihan on pelkkä aprillipila, ei tohon pysty vanha erikkikään muuttamaan 50 euroa 1000 euroksi kuukaudessa.
Mun piti muuttaa 1 euro, et 10 vetokerran jälkeen olis päälle 100 euroo, mut ei vaan onnistunut.

Äänestä
  • Kundin ensimmäinen Vihje et sillei hei! Ensi yönä Carolina-Washington 2 Ja 50e panos. Kerroin veikan 2,45 et sillei hei!

    Äänestä

  • stadin kundi kirjoitti:

    Kundin ensimmäinen Vihje et sillei hei! Ensi yönä Carolina-Washington 2 Ja 50e panos. Kerroin veikan 2,45 et sillei hei!

    Ei maistu, anna parempi vihje!

    Äänestä

Ala-arvoista hei!

Äänestä

Saako Teppo tänään suklaata vai pitääkö tyytyä pipariin?

Äänestä

Tepon kassa on nyt 120€! Hyvä Teppo! Mitä pelataan tänään?

Äänestä
  • Tänään Teppo sijoittaa 42.5 euroa Lukolle Nordicbetin kertoimella 2.7 et sillei hei! 80 e Ässille (2.05) et sillei hei! Ja kaikki huutaa: kyllä Teppo osaa et sillei hei!

    Äänestä

  • Tänään Teppo sijoittaa 42.5 euroa Lukolle Nordicbetin kertoimella 2.7 et sillei hei! 80 e Ässille (2.05) et sillei hei! Ja kaikki huutaa: kyllä Teppo osaa et sillei hei!

    Äänestä

  • Stadin kundi kirjoitti:

    Tänään Teppo sijoittaa 42.5 euroa Lukolle Nordicbetin kertoimella 2.7 et sillei hei! 80 e Ässille (2.05) et sillei hei! Ja kaikki huutaa: kyllä Teppo osaa et sillei hei!

    Pakko peesata oot sä sen verran kova jätkä.

    Äänestä

mä kans mä peesaan muutenki aina stadin isoasetta en oo kyllä sitä aiemmin myöntäny.

Äänestä

oikein menossa tällähetkellä! Kyllä teppo vaan osaa!

Äänestä

Lukko ei voittanut ainakaan vars.peliajalla mikä epäilyttikin Teppoa hieman et sillei hei! Ei se mitään, pelikassa tällä hetkellä 164e, jatketaan jokupäivä et sillei hei!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Stadin isojölli kirjoitti:

Aloitan vihjaamisen ja tulen näyttämään teille, miten tosi kova pro muuttaa yhdessä kuukaudessa 50 euron pohjakassan 1000 euroksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu