Palstan pilaajat pois ja estot päälle.

Eikö valvoja voi mitään näille parille häirikölle jotka terrorisoivat nurmeksen osiota.
492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tilanne rauhoittuu kun poistat itsesi.

Äänestä

Yksi ja sama henkilöhän se häiriköi. Nimimerkit ovat "Totuuden torvi", "selvä peli", "ostin uuden skodan" vai oliko se nm. "uusi skodisti". Aivan ilmiselvää on että pilkkaa alkuperäistä "Totuuden Torvea" joka kuitenkin kirjoitti enimmäksen asiaa. Joskin hänelläkin oli joitakin niin sanottuja ylilyöntejä, mutta muuten kirjoitteli asiaa. Ja se Skodasta kirjoittelijahan pilaa myös koko auton maineen, ihan hyvä autohan se on. Se kai se on tarkoituskin.

Äänestä

Olette kuin vakuutusyhtiön lääkäreitä.Näkemättä ihmistä teette diaknoosin.Nimitätte kirjoittajan häiriköksi ja terrorisoivaksi henkilöisi.

Äänestä

HUOM! Ilmoittakaa ylläpidolle, tänne turha laittaa viestiä.

IP osoitteen perusteella ylläpito voi blokata häirikön/totuuden torvi yms.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taavi normi kirjoitti:

Eikö valvoja voi mitään näille parille häirikölle jotka terrorisoivat nurmeksen osiota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu