uusi veropäätös kosmetiikkaa

Hävetkää!!!!!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On se hyvä kun kansa ei ymmärrä, ehkä jotkut sentään.

Äänestä

työllisyysrosentti laskee alle nollan

Äänestä

Eihän se mitään kosmetiikkaa vaan mm. soteuudistuksen valmistelua. Nyt ei yhdenkään lääkärin kannata enää maksaa normaalia palkkaveroa kun palkan voi nostaa osinkoina.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nifk kirjoitti:

Hävetkää!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu