Viking Line Peruu 20 000 - 40 000 matkustajavarauksen

2110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oli jo eilisissä iltapäivälehtien nettisivuilla ja eilen telkkauutisissa.

Vanha juttu.

Äänestä

Tallink osti pois kilpailijan paatin häiritsemästä Helsingin-Tallinan välisestä liiken-
teestä johon Isabella oli kaavailtu kesäksi, nyt se korvaa Silja Festivalin Tukholma-
Riika reitillä saapas nähdä mihin Festari joutuu sopisi hyvin Merenkurkkuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Turkus kirjoitti:

http://www.anpdm.com/newsletterweb/414651477745435E4479484359/44405F447343435D4A7941425D43

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu