Kiinalainen ravintola tänään..

Olipas kaunis tummahiuksinen neitonen tännä kiinalaisessa syömässä helsingissä... Harmi että ei voinut kahville pyytää.. =(
3292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Viimeisimmän tutkimuksen mukaan, joka toinen tummahiuksinen nainen syömässä kiinalaisessa ravintolassa, on kiinalainen nainen syömässä kiinalaista ravintolassa kiinalaista ruokaa on! Ja kiinassa on suunilleen Tsiljardi people! eli kuhun haluaisit tutustua?

byteway: kiinalaiset tykkää japanilaisesta teestä!

Äänestä

Mistä helsingin kiinalaisesta ravintolasta puhut? :)

Äänestä
  • Tais olla herttoniemen....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku vaan:::: kirjoitti:

Olipas kaunis tummahiuksinen neitonen tännä kiinalaisessa syömässä helsingissä... Harmi että ei voinut kahville pyytää.. =(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu