Mutta ongelmana on kokoni. En ole mikään laiha nainen.
Olen 20 vuotias ja kehoni on lähes samanlainen kuin hänellä, mutta rintani ovat paljon suuremmat.
v
http://1.bp.blogspot.com/-7bGSKEeuAW4/USOxuupy1KI/AAAAAAAAB58/AEnbZsPCSZw/s640/curvy ladies.jpg 2.png
En siis ole mikään muodoton läskipallero. Olen lihava mutta muodokas. En mikään omenavartaloinen. Läskiä on siis sopivasti kaikkialla suumiinosissani.
Näin talent-ohjelmassa lihavan tankotanssijan. Siis se nainen oli oikeasti todella lihava, mutta hän oli silti tankotanssija! Olin niin hämmästynyt ja todellakin arvostin häntä.
Itse haluaisin harrastaa tankotanssia ja miksen siitä vaikka jaktaisi stripparina. Mutta pelkään että ihmiset nauraisivat minulle... Pitäisivätkö edes miehet minua kiihottavana ja seksikkäänä kun olen sellaista XL-kokoinen tankotanssija?
Tahtoisin tankotanssia.
embarrassing
1
265
Vastaukset
- veni, vidi, abeo
tyttö hyvä, et voi kuvitella kuinka paljon on Suomessa miehiä, jotka tykkävät pyöreistä mimmeistä. Lihavuus ei todellakaan ole mikään este tankotanssille/strippaukselle.
Strippaamista en kuitenkaan suosittele. Lähes 15 v. kokemuksella alalla voin sanoa, että työ ja rahaa eivät kohtaa. Mielummin tee jotain hyödyllisempä elämällesi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää432218Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten652088Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211950HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363931697Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1041655Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241484Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821102Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75945
- 27909