Soini on tiennyt tämänkin ja varoittanut

ei voi uskoa kun ollaan rähmällään EUhun, suomenkansa kyllä uskoo...

http://www.hs.fi/talous/Arvostettu taloustieteilijä ennustaa eurolle loppua/a1365217865348
171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Myös Soini haluaa pysyä EU:ssa, käypä tuolla persu palstalla, siellä on asiasta tietoa.
Jos haluat itsenäisen Suomen, niin liity IPU:un, itsenäisyyden
puolueeseen,IPU on nimensä veroinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulee ne vaalit..... kirjoitti:

ei voi uskoa kun ollaan rähmällään EUhun, suomenkansa kyllä uskoo...

http://www.hs.fi/talous/Arvostettu taloustieteilijä ennustaa eurolle loppua/a1365217865348

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu