Kokoomus pitää vasemmiston kurissa

Suomi vasemmistolaistuu jos ei ole näin vahvaa Kokoomusta. Ainoa puolue joka pystyy pitämään vasemmistopuolueen aisoissa.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Fantastista! Kunpa taas pian saisimme kuulla suuren johtajamme ääntä. Mikään ei piristä ja pelasta päivää niin kuin puppugeneraattorin fantastiset liturgiat työpaikoista, reiluudesta ja muusta hölynpölystä. Fantastista! Ymmärrättekö? Fantastista!

Äänestä
  • Kauan sitä Kokoomuksen ääntä vaiennettiinkin Neuvostoliiton myötävaikutuksella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Muistetaan menneitä kirjoitti:

Suomi vasemmistolaistuu jos ei ole näin vahvaa Kokoomusta. Ainoa puolue joka pystyy pitämään vasemmistopuolueen aisoissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu