Jos kuvataan TosiTV sarjaa niin ei tarvi handsfreetä näköjään käyttää autolla ajaessa. Ainakin tää Sedun tiimissä oleva mies puhu reippaasti tossa äskettäisessä jaksossa.
Diilin jaksosta
4
134
Vastaukset
- tyhjä arpa, ei voitt
Täyttä kuraa koko diili, kuten Harkimokin.
Mitä hemmettiä se sedu Koskinen vieläkin tekee siinä ohjelmassa, se olisi pitänyt lempata ulos aikaa sitten. Harkimolla ei ole palleja vaan pelle kohtelee Kokoomus kavereitaa ja hallituksen tukijoita silkkihansikkain.
Miten kauan Suomen pelle vasurit meinaa tukea Kokoomusta ja euvostoliittoa. Suomi ei tarvitse vasemmistoa yhtään mihinkään, onneksi on perusS.- hirvee tyyppi
Sedu Koskinen on antanut rehellisen kuvan koko kansalle! Aivan käsittämättömän itserakas ja itsekäs ihminen. Minä minä minä... ja kaukana muut... miten ko tyyppi on saanut ketään työntekijää ? Ei taida olla vaimoa, kukaan voi elää moisen kanssa.
- tiedetään
hirvee tyyppi kirjoitti:
Sedu Koskinen on antanut rehellisen kuvan koko kansalle! Aivan käsittämättömän itserakas ja itsekäs ihminen. Minä minä minä... ja kaukana muut... miten ko tyyppi on saanut ketään työntekijää ? Ei taida olla vaimoa, kukaan voi elää moisen kanssa.
Luulen et se on kaappihomo siksi naistenvihaaja. sedun mielestä naiset kelpaa vain ravintoloihin persettä heiluttamaan ja ukoilta juomia pummaamaan että kauppa käy.
sedu on sovinistisika! - no respect
tiedetään kirjoitti:
Luulen et se on kaappihomo siksi naistenvihaaja. sedun mielestä naiset kelpaa vain ravintoloihin persettä heiluttamaan ja ukoilta juomia pummaamaan että kauppa käy.
sedu on sovinistisika!No näin miehenä en usko että se on naisvihaaja, mutta täys pönttö-örvelö se kyllä muuten on. Sedun ulosanti on SURKEAA.
Oma arvostukseni Harkinoon on tippunut nollaan. Harkimo pitää Sedusta vain sedun rahojen takia, nää kokoomuslaiset on oikesti täysin pimeetä porukkaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m834439Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o1013850Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä363519- 513180
- 412671
Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu182529Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest222352- 232046
UMK-juontajakaksikon pari isoa "mokaa" ihmetyttää - Mitäs tykkäsit Syköstä ja Uotisesta juontajina?
Tänä vuonna UMK-lavalla nähtiin artistien lisäksi juontajakolmikko Jorma Uotinen, Sami Sykkö ja Jasmin Beloued. Juontami151762Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?351715