Mies pelaa pleikkaria mielummin kuin minua

ssssssssssssssssssss

Olen 19-vuotias nainen, ja olen ollut poikaystäväni kanssa yhdessä neljä vuotta, hän 25-vuotias. Mielestäni olen ihan mukavan näköinen, D -kupin rinnat ja peppuakin löytyy, pidän ulkonäöstäni huolta ja yritän näyttää kaikinpuolin miellyttävältä. Silti poikaystäväni pelaa päivittäin mieluummin monta tuntia playstationia, kuin uhraisi 20min kanssani vällyjen välissä.

Olen erittäin seksuaalinen ihminen, mutta ilmeisesti hän ei. Saan helposti ja nopeasti, eli seksi ei ole ns. työlästä ja aikaavievää, vaan nopeaa ja kivaa. Haluaisin kokeilla paljon uusia asioita, fantasioita on vaikka muille jakaa, mm. jossain julkisella paikalla. Mutta silti, hyvällä tuurilla saan seksiä kerran viikossa, eli noin kolme kertaa kuussa, sillä kuukautisten aikaan hän ei suostu tekemään minulle mitään, tällöin minä pidän huolen että vain hän nauttii..

Olen ymmälläni, raivoissani, turhautunut ja itsetuntonikin alkaa kärsiä. Mies ei petä, sen tiedän, eli kyse ei ole siitä. Olen pyytänyt seksiä suoraan, olen vihjaillut ja ehdotellut, olen käynyt suoraan kimppuun (kuin sika limppuun :D) ja olen ollut kuukauden verran pyytämättä. Mikään ei auta. Asiasta on puhuttu monesti, tai ainakin yritetty, mutta ei siitä oikeen mitään irti saa. Olemme eronneet asian takia, mutta poikaystäväni pyysi että ottaisin hänet takaisin, ja lupasi että asia muuttuu, eli kyllä hän ilmeisesti vielä rakastaa. Mitään ei kuitenkaan ole tapahtunut.

Mitä tämä on, mistä johtuu, mitä tehtävissä?? Apua kaivataan :)

7

474

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • cvnvbncb

      "kuin uhraisi 20min kanssani vällyjen välissä."
      Kokeile vähän pitempää sessiota, niin eiköhän se pleikka unohdu.

    • Mie vaan

      Hän pitää sinua itsetäänselvänä eikä halua tai jaksa panostaa suhteenne eteen. Miksi enää jatkaa kun tarpeet eivät vain enää kohtaa? Kiertoon vain, äläkä erehdy lapsia tekemään kanssaan. Kyllä sinä löydät parempaa seuraa noin seksistä pitävänä naisena, suhteen jatkaminen vain vie naiseutesi ja halusi pois. Nauti elämästä ja arvosta itseäsi niin ettei sinua kohdella kynnysmattona.

      Tottahan voit yrittää selvittää mikä on hänen fetissinsä ja viedä seksiä siihen suuntaan, ellet halua periksi vielä antaa hänen suhteen. Minusta vain tuntuu, että sinä olet hänelle, kuin helmiä antaisi sioille.

    • svenne

      TÄMÄ tuntuu täysin uskomattomalta TÄYSIN..

      niinkin voi olla että kaveri on hintti tai bi

      EIHÄN VIERESSÄSI edes pystyisi miljoonallakaan olemaan saamatta

      vuosisadan erektio eli " pinne" kuin täällä Ruotsissa sanomme

      helvetti..... jo kirjoituksesi sai aikaan " pinne"

    • niinpä niin

      19v-4v=15v, 25v-4v=21v.....

      • 1+1+1+1+1= enmätiedä

        wauh,oletko ihan matematiikanlaitoksella töissä...


      • dshshfhhfh
        1+1+1+1+1= enmätiedä kirjoitti:

        wauh,oletko ihan matematiikanlaitoksella töissä...

        Olen, kiinnostaako sinua alle 16v?


    • Parisuhteessa

      Olen 45 vuotias nainen. Välillä on hyvä olla ilman seksii juuri siksi että halut joita pitäisi olla ei ole niin kivasta. Menee muutama viiko tai kaks. Kokeilis sit niin kyllä mahtaa olla kivan hauskaa kalua kun saa ja nauttii penaa oikein kunnolla. Ei haittaa vaokka tekee kipeetä. Naida naksauttaa vaikka persreikäänkin.
      Munmieheni on 61 vuotias seksii antaa 45 vuotiaalle kumpanilleen avovaimolleen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7086
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7043
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      107
      6156
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5394
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5228
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5185
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5098
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4585
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3457
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3370
    Aihe