Mies pelaa pleikkaria mielummin kuin minua

ssssssssssssssssssss

Olen 19-vuotias nainen, ja olen ollut poikaystäväni kanssa yhdessä neljä vuotta, hän 25-vuotias. Mielestäni olen ihan mukavan näköinen, D -kupin rinnat ja peppuakin löytyy, pidän ulkonäöstäni huolta ja yritän näyttää kaikinpuolin miellyttävältä. Silti poikaystäväni pelaa päivittäin mieluummin monta tuntia playstationia, kuin uhraisi 20min kanssani vällyjen välissä.

Olen erittäin seksuaalinen ihminen, mutta ilmeisesti hän ei. Saan helposti ja nopeasti, eli seksi ei ole ns. työlästä ja aikaavievää, vaan nopeaa ja kivaa. Haluaisin kokeilla paljon uusia asioita, fantasioita on vaikka muille jakaa, mm. jossain julkisella paikalla. Mutta silti, hyvällä tuurilla saan seksiä kerran viikossa, eli noin kolme kertaa kuussa, sillä kuukautisten aikaan hän ei suostu tekemään minulle mitään, tällöin minä pidän huolen että vain hän nauttii..

Olen ymmälläni, raivoissani, turhautunut ja itsetuntonikin alkaa kärsiä. Mies ei petä, sen tiedän, eli kyse ei ole siitä. Olen pyytänyt seksiä suoraan, olen vihjaillut ja ehdotellut, olen käynyt suoraan kimppuun (kuin sika limppuun :D) ja olen ollut kuukauden verran pyytämättä. Mikään ei auta. Asiasta on puhuttu monesti, tai ainakin yritetty, mutta ei siitä oikeen mitään irti saa. Olemme eronneet asian takia, mutta poikaystäväni pyysi että ottaisin hänet takaisin, ja lupasi että asia muuttuu, eli kyllä hän ilmeisesti vielä rakastaa. Mitään ei kuitenkaan ole tapahtunut.

Mitä tämä on, mistä johtuu, mitä tehtävissä?? Apua kaivataan :)

7

481

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • cvnvbncb

      "kuin uhraisi 20min kanssani vällyjen välissä."
      Kokeile vähän pitempää sessiota, niin eiköhän se pleikka unohdu.

    • Mie vaan

      Hän pitää sinua itsetäänselvänä eikä halua tai jaksa panostaa suhteenne eteen. Miksi enää jatkaa kun tarpeet eivät vain enää kohtaa? Kiertoon vain, äläkä erehdy lapsia tekemään kanssaan. Kyllä sinä löydät parempaa seuraa noin seksistä pitävänä naisena, suhteen jatkaminen vain vie naiseutesi ja halusi pois. Nauti elämästä ja arvosta itseäsi niin ettei sinua kohdella kynnysmattona.

      Tottahan voit yrittää selvittää mikä on hänen fetissinsä ja viedä seksiä siihen suuntaan, ellet halua periksi vielä antaa hänen suhteen. Minusta vain tuntuu, että sinä olet hänelle, kuin helmiä antaisi sioille.

    • svenne

      TÄMÄ tuntuu täysin uskomattomalta TÄYSIN..

      niinkin voi olla että kaveri on hintti tai bi

      EIHÄN VIERESSÄSI edes pystyisi miljoonallakaan olemaan saamatta

      vuosisadan erektio eli " pinne" kuin täällä Ruotsissa sanomme

      helvetti..... jo kirjoituksesi sai aikaan " pinne"

    • niinpä niin

      19v-4v=15v, 25v-4v=21v.....

      • 1+1+1+1+1= enmätiedä

        wauh,oletko ihan matematiikanlaitoksella töissä...


      • dshshfhhfh
        1+1+1+1+1= enmätiedä kirjoitti:

        wauh,oletko ihan matematiikanlaitoksella töissä...

        Olen, kiinnostaako sinua alle 16v?


    • Parisuhteessa

      Olen 45 vuotias nainen. Välillä on hyvä olla ilman seksii juuri siksi että halut joita pitäisi olla ei ole niin kivasta. Menee muutama viiko tai kaks. Kokeilis sit niin kyllä mahtaa olla kivan hauskaa kalua kun saa ja nauttii penaa oikein kunnolla. Ei haittaa vaokka tekee kipeetä. Naida naksauttaa vaikka persreikäänkin.
      Munmieheni on 61 vuotias seksii antaa 45 vuotiaalle kumpanilleen avovaimolleen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta

      Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään
      Maailman menoa
      206
      18051
    2. Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla

      "älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen
      Maailman menoa
      90
      3845
    3. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      38
      2120
    4. Martinalta vahva viesti

      "Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J
      Kotimaiset julkkisjuorut
      283
      1562
    5. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      68
      1522
    6. Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin

      "-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup
      Maailman menoa
      166
      1456
    7. Jos mies olet oikeasti...?

      Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh
      Ikävä
      120
      1379
    8. Temutatko ?

      Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?
      60 plus
      133
      1359
    9. Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista

      Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1334
    10. Pitäisikö meidän

      Sitten nähdä ilman että siitä tehdään ongelmaa?
      Ikävä
      81
      1121
    Aihe