Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

porno ja ...

mitä mieltä olette naiset jos mies haluaa katsoa pornoa samalla kun otatte suihin? ja miehet jos katsotte pornoa samalla pystyttekö "keskittymään" suihinottoon?

mieheni haluaa katsoa pornoa aina samalla jos mahdollista ja minua se ärsyttää koska nautin siitä itsekkin enemmän jos tiedän että mieheni keskittyy siihen mitä teen ja katselee minua. hän väittää että lentää nopeammin jos katsoo pornoa vaikka minusta tuntuu että se kestää juuri silloin pitempään.

asiallisia kommentteja kiitos!
85186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

katselen kyllä mielelläni joskus pornoa, kun naiseni imee kulliani. Se kun on niin, että vaihtelu virkistää. Seksistä tahtoo tulla parisuhteesta kovin monotonista, ellei mitään uutta kokeile.

Äänestä
  • Säälittävää naisen alistamista!

    Äänestä

  • aliina kirjoitti:

    Säälittävää naisen alistamista!

    naistani kun hän katsoo pornoa. ihan vapaaehtoisesti, ei tunnu yhtään hyväksikäytetyltä.

    olenko jotenkin erityisen säälittävä?

    Äänestä

Minua myös paheksun sillä mieheni tekee samoin ja minä jään yksin ja tunnen itseni todella hylätyksi. Eise muuten haittaa mutta kunse on ainaista eikä koskaan seksiä voi harrastaa ilman pornoleffaa!!Enole ruma mutta alan tuntea niin!!

Äänestä
  • Aika kaameaa tällainen että pitää katsoa
    toista filmiltä samaan aikaan !

    Miten on ?

    - osaatko ja viitsitkö meikata ja vaihdella
    huulipunia, kynsilakkoja, ulkomuotoasi, tukkaasi, alusvaatteistasi,
    makuuhuoneen tekstilejä, käyttää peilejä näytämään kun kulli liukuu huuliesi välissä,,
    niin että kyllästyminen ei pilaa suhdetta ?

    Tajuatko mikä ero on harmaissa villasukissa
    ja lökäverrareissa, meikittömässä naamassa,
    tai pitsialusvaatteissa ja kaunisti laitetuissa
    hiuksissa ja kynsilakoissa ?

    Paneutunut asian tekniikkapuoleen, miten kalua
    pidellään ja käsitellään ?

    Äänestä

Itse harrastan naiseni kanssa "kaikkea" mahdollista. Rintojen väliin naiminen, suihinotto "loppuun saakka", anaali eri asennoissa, ulkona naiminen jnejne muttei ikinä oo tullu mieleenkään pyytää mitään tollasta. En yhtään ihmettele, jos tuntuu alentavalta. Mua ainakin oma muija kiihottaa riittävästi; ei tartte samalla telkasta kattella muita...tai sit oon vaan vanhanaikainen. Ihmisiä on kuitenkin joka lähtöön.

Äänestä
  • Sinun naisesi on tdella onnekas!!Voi kumpa minäkin olisin!

    Äänestä

  • Hmm kirjoitti:

    Sinun naisesi on tdella onnekas!!Voi kumpa minäkin olisin!

    Jos haluaisit vaihtaa ajatuksia asiasta
    todella kivan miehen kanssa
    niin tässä on :
    [email protected]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suuseksi kirjoitti:

mitä mieltä olette naiset jos mies haluaa katsoa pornoa samalla kun otatte suihin? ja miehet jos katsotte pornoa samalla pystyttekö "keskittymään" suihinottoon?

mieheni haluaa katsoa pornoa aina samalla jos mahdollista ja minua se ärsyttää koska nautin siitä itsekkin enemmän jos tiedän että mieheni keskittyy siihen mitä teen ja katselee minua. hän väittää että lentää nopeammin jos katsoo pornoa vaikka minusta tuntuu että se kestää juuri silloin pitempään.

asiallisia kommentteja kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu