Älkää nyt naurattako

eihän nämä palstan vasurit jotka täällä örisee ole mitään inttiä käyneet,vaikka sen käymisestä itkevät täällä.Pelkkiä sossupummeja nää pari reppanaa on.

"myymälävartijakin" muistaa taas vastailla itselleen tuttuun tyyliin.
272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi jumalauta että on ylimielinen ihminen!?!?!?!?!
Miten se sinua liikuttaa jos joku elää sossu rahoilaa?
varmasti siihenkin on joku syy....
''pelkkiä sossupummeja''
Katsot niitä ihmisiä alas päin jolla on vähemmän rahaa?
Taidat elää pumpulissa.........

Äänestä

Ripuloiva persu ottaa LIBERAALISSA isänmaassamme uuden sukunimen: Halla-aho-Immonen-Hirvisaari- Löysä-Peräsuoli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palstan sekopäät kirjoitti:

eihän nämä palstan vasurit jotka täällä örisee ole mitään inttiä käyneet,vaikka sen käymisestä itkevät täällä.Pelkkiä sossupummeja nää pari reppanaa on.

"myymälävartijakin" muistaa taas vastailla itselleen tuttuun tyyliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu