Minkäs moinen tää uus ruokapaikka koskilinnassa on.Onko hyvät sapuskat.
uus ruokapaikka
arto onneton
9531
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
On on todella maukkaat,,,,hinta laatu kohdallaan tänään käyty..
Vai maukkaat oletko nähnyt unta? Kävin tänään testaamassa sen sapuskat,
muusia uunimakkaraa yksinkertainen salaatti. Vesi ja kalja juomana, ei maitoa ei piimää sekä mauttomat pullat kahvin tai teen kera. Hinta liian suuri noin yksinkertaisesta ruuasta. Jos rinnastaa Jylliin siellä on aina lihaa ja kalaa sekä mainiot salaatit sekä kaikki juomat mitä voipi olla. Että koskarin sapuska ihan perseestä niin voipi sanoa, käykää niin huomaatte itse asian laidan.
En toista kertaa mene sinne ottamaan huonoa sapuskaa ja mieltä.
No siellä jyllissähän tulet tulevaisuudessa muutenkin syömään että that shit !
Kannattaa googlata Linnan Lounas niin näkee etukäteen ruokalistan netistä. Paikkahan sanoo tarjoavansa kotiruokaa niin että ei kai monella kotonaan ole seisovaa pöytää yleensä tarjolla (vrt. Jyllin ruoka). Kävin viime perjantaina syömässä broileria. Hyvää oli, kahta erilaista salaattia (mm. kreikkalainen salaatti) lisukkeena, hyvät sämpylät sekä kahvin kanssa ainakin kolmea erilaista leivonnaista. Ei valittamista.
ei kulu bensaa ???
http://www.linnanpidot.net/lounaslistat.html
Ihan konstailematonta perusruokaa. Päälle hyvät pullakahvit.
Minä ainakin tykkäsin.
http://www.jyllinkodit.fi/palvelutravintola/ravintolapalvelut/lounasviikko
Ehdottomasti Nälkälinnan syömään. Jyllissä käydessä kuluu bensaakin kauheesti,(kaupunkiajoa).
Juu, pitkät on lounastauot jos Jyllinkodille meinaa ehtiä ja jää aikaa vielä syödäkki. Ei sillä etteikö sielläkin olisi ihan hyvät eväät.