siinähän se jo tulikin. mieheni on vähän liian lempeä ja asiallinen seksin suhteen, tahtoisin rajua seksiä ja todellista halua. muita fetissejä en ole siitä saanut paljastumaan kuin himo mustia nahkasaappaitani kohtaan, pyllyyn ei saa valitettavasti koskea vaikka mua se kiihottaisi kaikkein eniten..
millä mies hulluksi halusta?
evelyn
1528351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Takaa nain paljon naistani ja ottaa suihin ja minä myös, minä en laukea millään vaikka mitä ois
Pihtaat vaikkapa 2 kuukautta niin luulisin, että mies hyppii jo seinille =)
tuossa on se vaara että mies oppii joko olemaan kokonaan ilman tai sitten löytää jostain vähän vastaanottavaisempaa seuraa
Mua ainakin alkais ketuttaa jo parin ensimmäisen viikon jälkeen vähän turhan paljon. Pihtaamisesta tulee vaan ongelmia parisuhteeseen ja musta se on muutenkin loppupeleistä aika typerää ja lapsellista. Puhuminen auttaa aina. Sano sille et "mä haluun et sä NAIT mua!!" niin kyl se tajuu ;)
Moi!
Musta ainakin tuntuu aivan mielettomän ihanalle, kun vaimo, ollessaan sillä tuulella, virittää mua pitkin päivää, jo aamusta alkaen.
Pienet kosketukset, katseet, sanalliset vihjaukset, puristelut, suukottelu, jopa pieni vilauttelu sopivassa tilanteessa saa mut kuumaksi. Tietysti pyrin vastaamaan tuohon kiusoitteluun sopivasti.
Joskus koitan itsekin olla aloitteellinen tuon tapaisessa lämmittelyssä, mutta jos vaimon kuukautiskierron vaihe ei ole sopiva, ei se yleensä ota tulta.
Sitten kun ilta koittaa, on himot jo niin pinnassa, että seksiä ei voi välttää. Saattaapi olla rajuakin, ainakin estotonta. Jos tilanne avautuu, saattaa ohjelmassa olla pikaseksiäkin jo iltapäivällä. Vaimo on tuolloin luonnollisesti aloitteentekijä, onhan kosteuden oltava kohdallaan, kun käydään suoraan asian ytimeen. Vaimo vaan vinkkaa ja laskee housunsa alas ja mä olen heti valmis ja tulen takaapäin.
Tämä homma tietysti vaatii sitä yhteistä aikaa, eikä sitä arjessa usein ole. Sitten kun on, maistuu sitäkin paremmalta.
Toinen juttu, mikä ollaan koettu, on asiaton paikka tehdä se. Siis jossain missä on sopivan pieni riski jäädä kiinni, esim. jossain ulkona. Itse akti ei ehkä kestä kovin kauan eikä välttämättä johda nautinnon huippuun, mutta on kiihottava, mieleenpainuva ja siitä riittää muistelemista ja virikkeitä tulevaisuudessa.
Kiihkeitä yhteisiä hetkiä teille!
siinä se vika varmaan meillä onkin ettei yhteistä aikaa oikein ole. tekstiviesteistä ei mies tajua vinkkiä ja kotiin tullessaan tahtoo vaan syödä ja katsoa tv:tä.. ulkomailla ja lomalla tilanne on yleensä vähän parempi mutta opiskelijalla harvoin tuollaisia tilaisuuksia on. en jaksa kovin kauaa yrittää miestä lämmitellä jos toinen vastaa keksimällä muuta tekemistä ja vetämällä käteen illalla minun mentyä jo nukkumaan..
Minulla oli kerran suhde jossa minun ja tyttöystäväni tarpeet/halut eivät kohdanneet.
Hän halusi harvoin ja kun siihen totuin niin seksimme harveni pikku hiljaa niin että en edes muistanut koska viimeksi olimme rakastelleet.
Syynä pidän sitä että tyttöystäväni ei kyennyt
avautumaan minulle riitävästi enkä minä ymmärtänyt hänen vinkkejään elikkä koska emme asiasta puhuneet kunnolla meni koko juttu metsään. Luulenpa niin että unohda kaikki nahkavetimet ja pylly seksit myöhempään, pidä
miehesi kanssa kunnon keskustelu mistä koko homma kiikastaa ja vetäkää siitä oikeat johtopäätökset.
Voi olla että syynä teillä ei ole seksi vaan se että suhteenne "kipinä" on kadonnut.
itse olen nautin seksistä vain kun olen sängyssä naisen kanssa josta todella välitän.
pukeudut seksikkäästi ja viettelet mutta et annakaan kun mies kovasti haluaisi. teet niin viikon niin mies ottaa väkisin
Minulle ei tarvita muuta, kun että nainen pyllistää tarkoituksellisesti. Kun näen pimpsan ja pyllynreijän takaa päin, tulen ihan sekopäiseksi. Hyökkään muolemaan ja hetkessä on maailma ilmiliekeissä.
Tämä toimii täydellisesti myös minun kohdallani. Housut vain pois ja pyllistys kontallaan niin hyökkään kimppuun!
Hanki latex cat suit, jo alkaa keppi nousta!
alko naurattaa kun kuvittelen itseäni lateksissa. kävin kyllä tänään pornokaupassa vähän katselemassa mitä vois ostaa..
Osta sieltä sexshopista tuommoinen ja pistä pyörimään. Harva mies ei siitä kiihottuisi.
Vaikka tuntisitkin itsesi mustasukkaiseksi kun miehesi katsoo pornoa niin yritä vain keskittyä miehesi kiihottamiseen. Sitten kun kuvassa on kunnon panoa niin pyydät kiltisti josko voisit saada vähän samanlaista kyytiä. Ja laitat arkivaatteiden alle jotain pientä ja mustaa.
kunnon kalun rasvaus,vaikka ruokaöljyllä,mies selälleen ja itte varovasti päälle...johan toimii...
Muutama (ehkä radikaalikin ehdotus):
- pieni hipaisu peniksestä suulla useampaan kertaan seksin aikana
- oliiviöljy koko kroppaan (ja "vahingossa anaaliin)
- mies muuten saa ihan hirvittävän orgasmin, kun nainen työntää pikkusormeen oikealla hetkellä miehen anaaliin...ja ehkä ymmärtää, että kumppani saisi samanlaisen...