Niin ?? Opetelkaa ajamaan liikennesääntöjen mukaisesti!
bmw kuskit! liikkuuko päässänne kusta?
tojota mies
31524
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Me mersu kuskit voimme näytä mallia muile kunhan saamme keula merkin killotettua
Keskimäärin bemaristit ovat pikkusieluisia narsisteja, joita ei kiinnosta mikään muu kuin oma ego. Sillä ei ole mitään tekemistä älyn tai minkään muunkaan hyveen kanssa.
Tampio voisi opetella ensin kirjottamaan ennenku menee kiillottelee.. Kyllä tää on jännää aina lukea kuinka tyhmiä ja narsisteja bmw kuskit aina on. Tiedän kuule monta mukavaa ja ystävällistä ihmistä,joilla sattuu kulkupelinään olemaan se bemari. Taidan ittekki rueta haukkumaan ihmisiä sen perusteelle,minkä merkkisellä autolla ajaa!
Anna poliisien valvoa liikenne sääntöjä ja mene poilien kanssa leikkimään sillä polkutojotallas. Tänään pistetään rokki soimaan ja ahti,et laulamaan hoosiannaa!
Sorry siis ahtimet vaikee kirjoittaa integroidulla pädillä ajaessa :p.
vaan inisee. Ootte te Nollia!!,
räkänokkia.
Kyllä muakii ottas päähän ajella tojotalla ja kattella kun bemukat menee ohitte!
Bemarimiehet on miehiä ;)
Uskottava se on!!!!!
Kyllä miesten miehiä, kunnon bemarikuski ei pipariin koske!
Haista paska! Sinähän se parhaiten tiedät kuika saadaan miestä!!!!
Kyllä tojota miehet on miesten miehiä!!
Tosimiehet ajaa bbw:llä.
Hyi saatana BBW :(
Mikä on bbw?
tosimiehet ajaa jopolla
Ne bemarimiehet on varmaan vapaamuurareita.
Onhan typerää eipäs - joopas väittelyä !
Mulla on ollut monta Bemari ja halvin ollut 25,000,- arvoinen tosin ostin käytettynä ja ikääkään mulla ei ole kun vasta 23v ja kyllä se on niin että BMW on laatu auto ja laatu ihmiset arvostavat laatua piste iin päälle!"
päälle et kyllä ymmärrä vielä mitään. Siinä on tosin se hyvä puoli että osa teistä oppii ajanmittaan. Osa ei koskaan.
On ainakin jotain, mitä "bemarimieskaikenties" ei tiedä tai osaa. Se on oikeinkirjoitus !!!
Naiset arvostavat BMW:tä, ja sekös jurppii aika monta
Naiset todellakin arvostavat bmwtä!;);)
Naiset jotka arvostavat bemareita ovat lähinnä vähäjärkisiä pellejä joille ei mikään muu maailmassa merkkaa mitään kuin tuotemerkit ja elostelu. Tyhmiä kun ovat.Auton merkillä ei ole mitään merkitystä yhtään mihinkään asiaan.
http://www.youtube.com/watch?v=C7UirxHq7tA
kertoo aika paljon bimmulipoikien ajatusmaailmasta. Jos ei muuten oksennuta niin tätä kuuntelemalla alkaa laatta lentää.
kyllä todistettavasti mersullakin piparia saa jos hyvin käyttäyttyy
Olen siis vähäjärkinen pelle kun tykkään bemareista..... Voi voi..
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10192675
Bbw:stä tykkää monet, muttei uskalla tunnustaa sitä.
Kyllä. Sitä olet.