K12 jaksoja taas luvassa

2466. Kuulat ovat umpitunnelissa 09.5.2013 K12
2467. Katariina on kapulana kolmannessa pyörässä 13.5.2013 K12

jaa, mitäs noissa vois tapahtuu. liittyy varmaa kuuliin. Arvauksia tänne...
1258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ismo kaataa laatikollisen vihreitä kuulia metroasemalle ja metro ajaa kuulia päin niin, että ne lentävät pitkin tunnelia.
Elias päättää opetella ajamaan pyörällä, mutta ei vielä osaa, niin Katariinasta tehdään apuratas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


salamaismo kirjoitti:

2466. Kuulat ovat umpitunnelissa 09.5.2013 K12
2467. Katariina on kapulana kolmannessa pyörässä 13.5.2013 K12

jaa, mitäs noissa vois tapahtuu. liittyy varmaa kuuliin. Arvauksia tänne...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu