femakot sikaili taas

Kattokaa kun vihaiset femakot sikailee.

Paljasrintaiset naiset saartoivat piispan, kun hän oli puhumassa yliopistolla Brysselissä. Naiset huusivat ja kastelivat André-Joseph Léonardin läpimäräksi roiskimalla vesipulloja hänen päälleen.

http://m.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288559727170.html?ref=mob-traf-hs-frontpage-5
696
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Akamoista sikailua kerrassaan. Kumma ettei heittäneet virtsaa ja kakkaa, taitaa nuo "siskot" olla maltillisempi siipi. Mutta kovin on femakoiden näkösiä ja hyvin vihaisia femakoita.

Ylläpidolle tiedoksi että olisi ehkä pikkuhiljaa aika olla varuillaan ettei femakot ryhdy sabotaasiin tai heitä kakkaa palstalle.

Äänestä
  • "Homofobiaa vastustavat naiset, joista yhden rintaan oli maalattu teksti "anus dei is coming", yllättivät arkkipiispan kesken luennon. Anus tarkoittaa ihmisen ruoansulatuselimistön päätepistettä eli peräaukkoa."

    Äänestä

  • tai pelaa lämbsiä eli "put the lotion in the basket" tai vaihtoehtoisesti "laittaa tsieguran katapulttiin"

    Äänestä

urpot

Äänestä

Milloin suomalaiset femakot aikoo hyökätä arkkipiispan päälle heittämällä kakkaa?

Äänestä

Ei suomalaiset feministit riehu tuolla tavalla. He lukevat passiivisina femakko-manifestia viinilasi kädessä ja tekevät "tutkimuksia". Ei Moilanen saati Akuliinakaan saanut aikaan mittavaa vihaliikettä, vaikka yritys oli kova. Yksi vihainen tissimarssi saatu aikaan, siinä kaikki.

Suomalainen femakko on eräänlainen passiivinen luuseri, reppana, ja peräkammarintyttö. Pahempi lattarinta kuin nuo Femenin tytöt. Suomifemakko kirkuu netissä manifestoa mutta juoksee pakoon kun tulee tosipaikka.

Globaalin feminismin luuseri.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taas sikailua kirjoitti:

Kattokaa kun vihaiset femakot sikailee.

Paljasrintaiset naiset saartoivat piispan, kun hän oli puhumassa yliopistolla Brysselissä. Naiset huusivat ja kastelivat André-Joseph Léonardin läpimäräksi roiskimalla vesipulloja hänen päälleen.

http://m.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288559727170.html?ref=mob-traf-hs-frontpage-5

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu