Iltalehdessä etsitään terno lindemania!

Mihin terno on kadonnut? Ternon pitäisi ilmottautua janen kanssa nyt poliisille. Aijjai aijjai..
4137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hai! mie oon täällä äidin hameensisällä piilossa ,miul on täällä riippusänky ja just ilmesty taulutelevisio, mikäs täällä on ollessa haju on kyl kauhee.

Äänestä

Luulis ny ihmisten ainakin tunnistavan Ternon, kun sil on tod. näk. hevosmiesten pussihousut jalassa? :)
(jos tän "sankarin" toisesta nimestä voi jotain päätellä? ;) )

Äänestä

oisko kannattanut julkaista ennemmin aftonbladetissa tai expressenissä?

Äänestä

Piilottelisiko Vuolasrannan rahtihameen alla,inhottava juonitteleva mustalais akka järjestelee koko heimo kunnalle lokosia oloja yhteiskunnan piikkin !!!!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Ternosta kirjoitti:

Mihin terno on kadonnut? Ternon pitäisi ilmottautua janen kanssa nyt poliisille. Aijjai aijjai..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu