Tulipa sitten viikonloppuna tavattua joku nuori nainen ja asiat eteni lopulta sänkyyn asti. Molemmat oltiin humalassa ja pidettiin yhdessä hauskaa. Kihloissa olen, mutta eipä kaduta pätkääkään itseäni, eikä myöskään näyttäny haittaavan toista osapuolta. Pyörii vaan mielessä tuo yhdessä vietetty aika koko ajan ja sekös pistää pään sekasin. Tuntuu että sydän pakahtuu, kun haluisin niin nähdä hänet uusiksi, mutta taitaa jäädä haaveeksi vain, kun emme toisiamme tunne. Voi tätä elämää taas, miten noi naiset saakaan mun pään sekasin..
Vastaukset 1
- not pain
Elä huoli siippani-ei kaduta minuakaan(ei vielä mut odotan klamydiatestin tulosta) Mä löysin kanssa seuraa ja sillä miehellä oli todella ISO! sulla ihan lelukokoa.Erotaan kunhan saadaan asiat keskusteltua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.387945- 102875
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei215756- 82696
- 70670
- 70659
- 50645
- 36630
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38609- 43581