Viikonloppu ihastus

Heipodee

Tulipa sitten viikonloppuna tavattua joku nuori nainen ja asiat eteni lopulta sänkyyn asti. Molemmat oltiin humalassa ja pidettiin yhdessä hauskaa. Kihloissa olen, mutta eipä kaduta pätkääkään itseäni, eikä myöskään näyttäny haittaavan toista osapuolta. Pyörii vaan mielessä tuo yhdessä vietetty aika koko ajan ja sekös pistää pään sekasin. Tuntuu että sydän pakahtuu, kun haluisin niin nähdä hänet uusiksi, mutta taitaa jäädä haaveeksi vain, kun emme toisiamme tunne. Voi tätä elämää taas, miten noi naiset saakaan mun pään sekasin..

1

354

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • not pain

      Elä huoli siippani-ei kaduta minuakaan(ei vielä mut odotan klamydiatestin tulosta) Mä löysin kanssa seuraa ja sillä miehellä oli todella ISO! sulla ihan lelukokoa.Erotaan kunhan saadaan asiat keskusteltua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      61
      7520
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2946
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1776
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1659
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1458
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1404
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      131
      1163
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      77
      853
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      812
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      52
      745
    Aihe