Huomenna sitten mädät munat ja tomaatit mukaan torille

Minullakin n. 3 tiuta valmiina hyötykäyttöön.

Ja kyllä sitten jälkeenpäin me niin nauretaan...
490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ketä menet heittelemään`?

Äänestä

Minä varasin vielä lisäksi tynnörillisen tervaa ja kaksi säkillistä höyheniä.
Siitä tulee hauskaa.

Äänestä
  • Hakaniemessä on yksi patsas jonka voisi heittä mereen!

    Äänestä

  • Että vapaamuurarin vappua viettämään, joopa joo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heittokäsi kirjoitti:

Minullakin n. 3 tiuta valmiina hyötykäyttöön.

Ja kyllä sitten jälkeenpäin me niin nauretaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu