Onko muita kumi fettareita täällä?
Ja mikä teissä niissä kiinnostaa?
Itse olen vasta aloittamassa ja hankkinut muutaman asusteen.
Saan voimakkaita tunteita kumin paineesta/hyväilystä iholla, kumin voimakkaasta tuoksusta.
Varmaan itselle joku fantasiamaailman juttu, että pääsee irti arjesta.
Anteeksi sekalainen kirjoitelma, mutta en osaa oikein yksilöidä kaikkea.
Kertokaa muutkin Mitä saatte irti fetismistä mikä se "juttu" teille on ?
Fetismi kumiin
17
1649
Vastaukset
- pervoilu
Kumi/latex, vesileikit yms. pervoilu.
- rubb
Niin no.. jos pidetään normista poikkeavia seksuaalisia mieltymyksiä pervona niin
Homoseksuaalisuuttakin pidettiin sellaisena (jotkut pitävät vieläkin).
Minusta kukin voi rauhassa toteuttaa itseään jos siitä ei muille aiheudu haittaa.
Jos jostain saa kiksejä niin hyvä niin.
Mikä sitten pervoa kenenkin mielestä. Minusta hetero seksi on semmoista :P - kumia
Kumi ei ole minun juttuni mutta ei huono fiksaatio tuo, suojaseksiä parhaimmillaan
- kokovartalohoito
Vaimo sanoo, että kumiasusteet hupulla varustettuna rohkaisevat rietasteluun. Se tarkoittaa sellaista, jota muuten ei ehkä toteuttaisi. Estot poistuu ja unelmia voi toteuttaa mielensä mukaan. Ne unelmat usein liittyvät pissileikkeihin yms. mukaanlukien hengitystä kontrolloivat naamarit. Kumiset sänkykamat tekevät ympäristön kiihottavaksi. Meneillään on "vihreä" kausi, jolloin on käytössä paljon vihreää kumia samanvärisellä muovilla höystettynä. Liittyy nuoruuden kokemuksiin ja muistoihin sairaalakäynnistä.
Irti arjesta todella pääsee! Olet siinä oikeassa. Jutellaan vaan lisää. Meillä on jo jonkun verran kokemusta. Hankalin juttu on ollut löytää bi-vaimolle sopivaa kumiseuraa! Asusteita on vuosien varrella kertynyt jo huomattava määrä. Hyvät kumiasusteet kestävät jopa 15 vuotta jos niitä huoltaa säännöllisesti.
Jatka vaan harjoitusta.moi täällä olis bi seuraa vaimolles myös miehet käy oon 50v uudeltamaalta
ja mua kiihoittaa myös kumiasut oikein paljon ja saan kiksit kumista ja mä tykkään ja kiihotun kumiasuissa rietastella kunnolla mut on vaan sellanen juttu et mulla ei itelläni ole kumiasuja mut kokemusta on kumiasujen käytöstä ja muustakin rietastelusta. jos kiinnostaa kumiasuseura teitä niin täällä olis yks rietastelija joka nauttii siitä.- kokovartalohoito
kumi1 kirjoitti:
moi täällä olis bi seuraa vaimolles myös miehet käy oon 50v uudeltamaalta
ja mua kiihoittaa myös kumiasut oikein paljon ja saan kiksit kumista ja mä tykkään ja kiihotun kumiasuissa rietastella kunnolla mut on vaan sellanen juttu et mulla ei itelläni ole kumiasuja mut kokemusta on kumiasujen käytöstä ja muustakin rietastelusta. jos kiinnostaa kumiasuseura teitä niin täällä olis yks rietastelija joka nauttii siitä.Asusteita varmaan löytyy, ellei kokovaatimus ole jotain extremeä. En ole varma, miten olisi parasta kommunikoida? Tämä kun on julkinen foorumi. Ikä ei ole tärkeä, joten se kyllä käy. Tärkeää on olla aidosti kumifetisisti. Silloin homma onnistuu paremmin ja tuntuu paremmalta. Ehkä sinulla on ehdotus. Kumiseura kyllä kiinnostaa!
- pvc1
kokovartalohoito kirjoitti:
Asusteita varmaan löytyy, ellei kokovaatimus ole jotain extremeä. En ole varma, miten olisi parasta kommunikoida? Tämä kun on julkinen foorumi. Ikä ei ole tärkeä, joten se kyllä käy. Tärkeää on olla aidosti kumifetisisti. Silloin homma onnistuu paremmin ja tuntuu paremmalta. Ehkä sinulla on ehdotus. Kumiseura kyllä kiinnostaa!
moikka mä olen 170/65 kokoa no laita viestiä [email protected]
siellä voidaan vaihdella puhelin numeroita - pvc1
kokovartalohoito kirjoitti:
Asusteita varmaan löytyy, ellei kokovaatimus ole jotain extremeä. En ole varma, miten olisi parasta kommunikoida? Tämä kun on julkinen foorumi. Ikä ei ole tärkeä, joten se kyllä käy. Tärkeää on olla aidosti kumifetisisti. Silloin homma onnistuu paremmin ja tuntuu paremmalta. Ehkä sinulla on ehdotus. Kumiseura kyllä kiinnostaa!
moi niin et laittanu sähköpostia tuli vaan muuta postia laita numeros niin kilautan sulle [email protected]
- kokovartalohoito
pvc1 kirjoitti:
moi niin et laittanu sähköpostia tuli vaan muuta postia laita numeros niin kilautan sulle [email protected]
Nyt en ole varma kenelle sun vastaus on. Onko pvc1 = kumi1?? Kumi1 sanoi bi-seuraa vaimolle, joten ymmärsin kumi1 olevan female. En ole ihan varma kenen kanssa keskustelen, jos haluan jatkaa kumi1:n kanssa.
Ei millään pahalla, mutta vaimo on bi-seksuaali kumifetisisti ja on kiinnostunut naisseurasta kumi/muovityttöjen kanssa. kokovartalohoito kirjoitti:
Nyt en ole varma kenelle sun vastaus on. Onko pvc1 = kumi1?? Kumi1 sanoi bi-seuraa vaimolle, joten ymmärsin kumi1 olevan female. En ole ihan varma kenen kanssa keskustelen, jos haluan jatkaa kumi1:n kanssa.
Ei millään pahalla, mutta vaimo on bi-seksuaali kumifetisisti ja on kiinnostunut naisseurasta kumi/muovityttöjen kanssa.Moi okei vaimos leikkii naisten kans Se ok no entäs Sä leikitkö miesten kans samoja leikkejä. Mä leikkisin.
- kokovartalohoito
kumi1 kirjoitti:
Moi okei vaimos leikkii naisten kans Se ok no entäs Sä leikitkö miesten kans samoja leikkejä. Mä leikkisin.
Sorry, mutta en ole itse bi, joten ei tainnut onnistua tällä kertaa. Mutta jatketaan. Aina sitä jotain löytyy.
- kumi1/pvc1
kokovartalohoito kirjoitti:
Sorry, mutta en ole itse bi, joten ei tainnut onnistua tällä kertaa. Mutta jatketaan. Aina sitä jotain löytyy.
moi okei kiitti vastauksesta jatketaan
- kummitus
Minä en ole koskaan yrittänytkään analysoida, miksi olen kumifettari. Aikanaan vaan havaitsin, että kaikki kumi ja muovi kiihottavat, ja siitä lähtien olen hankkinut ja käyttänyt sellaisia asuja. Se on jossain syvällä sielussa, eikä siitä pääse irti, toisaalta sanovat, että fetissiä ei voi oppia.
Julkisesti en kumissa esiinny, sen verran poikkeava taipumus tämä mielestäni on. Mutta kotona usein tykkään oleskella asut yllä, ainakin silloin kun oletan, ettei kukaan ole tulossa käymään... Kämpän siivoaminenkin tuntuu mukavammalta kun kumivaatteet tuntuu iholla ja ne narisee liikkuessa...moikka taas kuule siinä olet ihan oikeessa et kumi/pvc asu fettarikisi ei jouduta sattumalta siihen synnytään jo valmiiksi. mulla on niin voimakas vietti etenkin kumiin ja pvc asuihin et mä tulen kiimaan jo pelkästä kattomisesta satikka sit kosketella asuja ja uhh sit kun pukee päälleen asuja sinänsä harmi kun itelläni ei oo kumiasuja ollenkaan vain pvc asuja itelläni ja niitä sit löytyykin paljon toki kumiasuja olen pukenu päälleni aika monta kertaa hmm kaveri kumiasut ja touhuttu kivaa kaverin kans kumit päällä. mut siitä ei sen enempää. tota kiinnostaisko sua kumi/pvc seura ymmärrän jos ei kiinnosta et tahdot toteuttaa yksin ittees kotona ja runkkaa pussit tyhjiksi kumit päällä. niin mäkin teen yksin kotona kuitenkin pvc asut päällä koska mulla ei oo kumiasuja mut pvc asut ajaa saman asian kun kumit. jos kiinnostaa niin voit soittaa taikka tekstaa mulle. 040-7726905
- Anonyymi
kumi1 kirjoitti:
moikka taas kuule siinä olet ihan oikeessa et kumi/pvc asu fettarikisi ei jouduta sattumalta siihen synnytään jo valmiiksi. mulla on niin voimakas vietti etenkin kumiin ja pvc asuihin et mä tulen kiimaan jo pelkästä kattomisesta satikka sit kosketella asuja ja uhh sit kun pukee päälleen asuja sinänsä harmi kun itelläni ei oo kumiasuja ollenkaan vain pvc asuja itelläni ja niitä sit löytyykin paljon toki kumiasuja olen pukenu päälleni aika monta kertaa hmm kaveri kumiasut ja touhuttu kivaa kaverin kans kumit päällä. mut siitä ei sen enempää. tota kiinnostaisko sua kumi/pvc seura ymmärrän jos ei kiinnosta et tahdot toteuttaa yksin ittees kotona ja runkkaa pussit tyhjiksi kumit päällä. niin mäkin teen yksin kotona kuitenkin pvc asut päällä koska mulla ei oo kumiasuja mut pvc asut ajaa saman asian kun kumit. jos kiinnostaa niin voit soittaa taikka tekstaa mulle. 040-7726905
Oletko nainen vai mies?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oletko nainen vai mies?
Se on Jouko, eli mies.
Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po2077196- 512753
- 1882251
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101613Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1421569Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke191237- 741190
Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,381133Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241097Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty501019