Viidakon Tähtöset Niko

Hemmetti sehän on kuin akka.
6368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Niko on paras voittaa mennen tullen blondit.....

Äänestä

Mitähän siitä ihmisestä koskaan tulee.
Aikuistuuko koskaan.
Sehän elää jossain kuplassa, eikä tajua itsekkään, miksi pelleksi on elämänsä tehnyt.

Äänestä

Niko on oikeesti niin läppä tyyppi. Sehän on kuin ämmä. Jos sen nimi ei olis Niko niin luulisin sitä ihan varmasti pojaksi.

Äänestä

Niko kyllä oli taas puheet siinä lopussa. Että onneksi hän ei ollut tyttö, kun niillä meni mutaa sinne. :-)

Äänestä

oikein käsilaukku mukana :D

Äänestä

Niko oli Kukkaron herraksi-ohjelmassa ja minä tykkäsin kyllä kovasti. Tosi symppis poika. Tykkäsin kyllä hänestä jo BB:n aikana. Todella hauska tyyppi. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


_teini_ kirjoitti:

Hemmetti sehän on kuin akka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu