Sisko on feministi noita

Inkvisitio

Kyllä on paska sarja, eikä katsojat sen parempia.

7

626

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pain pääs vittu aukkoon

      Mee muualle haukkumaan tätä sarjaa! ÄLÄKÄ TÄNNE!
      SAATANAN LESBO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      • .......

        Pissaliisa, lopeta se uhoaminen


    • Antti

      Oletko sarjan innokas seuraaja, vai mistä olet muodostanut käsityksesi?

    • Phoebe

      HAISTA SIE PITKÄ PASKA!!!! EI TARTTE TULLA TÄNNE VITTUILEMAA!!! JOS ET TYKKÄÄ NI MEE PERSEESEE VALITTAMAA!!

    • nana

      No huh, huh. Onks sul kaikki ihan kunnossa ku meet tollasii kertoilee. Sul ei oo mitää varaa haukkuu niitä jotka kattoo sitä. Ja Miks sä ees vaivaudut välittää koko asiasta niin paljo et tuut kirjottaa viestin tänne SISKONI ON NOITA sarjasta jos se kerran on niin huono?

    • Elli

      No voi hyvänen aika! Mikä oot muita haukkuun? Hä? Kato kuule ittees peiliin ja sano uuelleen! HANKI ELÄMÄ; KUN ET VIELÄ SEMMOSTA OMISTA!

    • *Piper*

      No huh.. Eipäs ole tullut käytyä täälläkään palstalla pitkään aikaan. Ja heti, kun tänne tulee silmiin pistää tämmöinen viesti. Voi luoja, että nauran täällä. Pitäsköhän munkin laittaa ton tyylinen viesti, jossa sanon, että en pidä sarjasta ja se on todella huono?

      Saisin luultavasti kiivaita komentteja faneilta;) Ja heillä ei olisi mitään tietoa, jos olisin kirjoittanut tuon viestin ihan ärsyttääkseni heitä. Paha päivä, kun on vähän jokaisella. Kokeiles joskus jollain toisella palstalla, että haukut heidän sarjaansa. Se toimii ja on mukava katsella, kun he ottavat kaiken niin henkilökohtaisesti.

      Ja ihan varmuuden vuoksi, nyt muistan miksi lopetin käymisen täällä palstalla. Sarja on aivan mahtava ja pidän siitä tosi paljon.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.

      Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.
      Ähtäri
      14
      2013
    2. Purrasta tehty huoli-ilmoitus

      Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b016
      Maailman menoa
      184
      1558
    3. Parrakkaat miehet ovat inhottavia ja vastenmielisiä

      Ennen Suomi ja koko maailma oli täynnä kasvonsa hyvinhoitavia miehiä. Tänä päivänä lähes kaikki miehet ovat kuin jotain
      Maailman menoa
      152
      1384
    4. Pelottaa kohdata hänet

      En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt
      Ikävä
      97
      1308
    5. Olisin halunnu vaan tutustua

      Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno
      Ikävä
      38
      1198
    6. Mitä tapahtuu

      Syksyllä?
      Ikävä
      84
      938
    7. Naiseni on todellinen seksipeto

      Vaikka pukeutuu ihan kasuaalisti julkisilla paikoilla. Mutta näin tämän läpi ensisilmäyksellä ja sain seksipedon kaivatu
      Ikävä
      49
      902
    8. Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta

      Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas
      Maailman menoa
      131
      825
    9. Nina Mikkonen avoimena "vapinataudistaan"- Demonstroi oireet yllättäen tv-kameroiden edessä: "Se..."

      Nina Mikkonen oli Viiden jälkeen -ohjelmassa ti 12.8. ja kertoi perinnöllisestä sairaudestaan ja mm. sairauden vaikutuks
      Suomalaiset julkkikset
      13
      817
    10. Totuus Sofian miljonääristä :miljoonien velkataakka painaa miestä.

      Näin se totuus tulee jokaisesta ja seiskalehden uutiset kertoo totuuden vihdoinkin.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      138
      813
    Aihe