Raanta vaihtoon

Raanta otetaan vaihtoon tässä Slovakia-pelissä, mutta ei se tee hänestä huonoa veskaria. Niin vain joskus käy.
4414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei sitä ees otettu :d ja hyvä niin !

Äänestä

Mikäköhän hiekkalaji OP:lla on vaginassa.

Ilman Raantaa oltais suhtkoht helisemässä. Mahtavaa kun kerrankin pääsee keskittymään Suomen peliin ilman että ensimmäinen itku tulee maalivahdista. Kaverihan on aivan tulessa.

Äänestä

Ortio pelaa Ranskaa vastaan

Äänestä

Raanta is the best

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Praavda kirjoitti:

Raanta otetaan vaihtoon tässä Slovakia-pelissä, mutta ei se tee hänestä huonoa veskaria. Niin vain joskus käy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu