Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vanha irstas eläkeläispappa

Kiihottaa vanhat irstaat papat.
Mitä vanhempi ja sovinistisempi sen parempi, eikä mitään väliä, jöpöttääkö pillereillä tai onko eturauhasvaivaa.
Haluan olla vanhan miehen hyväksikäytettävänä. Ottaa kun tahtoo lupia kyselemättä ja kertoo naisen paikan
Kouriminen ja alistaminen saa himosta heikoksi.
Ihan hirveet kiksit tulee siitä, jos pappa pumppaa pallinsa tyhjäksi sisääni.
Seksi oman ikäsiten nuorehkojen miesten kanssa ei tunnu enää miltään kun on päässyt pappojen makuun.
81695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

"...kun on päässyt pappojen makuun."

Perintöä odottavan aika on pitkä.

Äänestä

Jos nyt irstaudella ei tarkoiteta mitään kakkaleikkejä, nostan käteni myös ylös. Kieroutunut kun olen ;) pidän reilusti itseäni vanhemmista miehistä, joku voisi sanoa myös papoista. Nautin vartaloni saadessa katseita...

Äänestä
  • Missä on irstauden raja? Kutina kiveksissäni kertoo, että ikääntyneelle sallitaan vähemmän nautinnon variaatioita kuin nuoremmille.

    En ole irstas mutta minullakin raja kulkee ulosteissa.
    Virtsa sopii jos kumppani sitä haluaa. Puolin tai toisin. Jäykempi tavara ei.

    Muuten kiihoitukseni kohteet löytyvät netin BDSM-sivuilta, laidasta laitaan.
    Minusta se ei ole irstailua.

    Fyysiset harkat ja täydennystestot pitävät tänä vuonna 7-kymppiä täyttävän papan vauhdissa. Loppusuora häämöttää mutta vielä ei ole maitohapot iskeneet.

    Äänestä

Vaikka mulla on kiva mies niin käyn kuitenkin (pappojen luona) panettamassa itseäni, on vaan sikairstasta kun yrittävät saada orkkua. Joskus kun on useampi niin saan itsekkin kun naivat pitkään peräkkäin.

Äänestä

Mä oon homo mutta annoin kerran persettä kuuskymppiselle äijälle, olin itse 20vee.

Äänestä

Mä annoin 16 v yhelle 50 kybäselle.

Äänestä

Mainiota "taritha"! Meitä irstasmielisiä ikä-äijiä riittää. Yhtenä ilmiönä tietysti on se semmoinen juttu, että kun ei meinaa oikein kunnolla seisoa. Ehkä tykkäisit, jos meitä olisi useampi pappa yhdessä yrittämässä ja panisimme parastamme...?

Äänestä
  • kyllä vain "eräät" parhaimmat kokemukset on juuri vanhempien miesten kanssa. Vanhempi vartaloani rakastava mies joka haluaa nähdä minun nauttivan, lyö kevyesti nuoren miehen joka luulee että miehen ulkonäkö ja vatsalihakset/hauikset saavat naisen kuumaksi..

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


taritha kirjoitti:

Kiihottaa vanhat irstaat papat.
Mitä vanhempi ja sovinistisempi sen parempi, eikä mitään väliä, jöpöttääkö pillereillä tai onko eturauhasvaivaa.
Haluan olla vanhan miehen hyväksikäytettävänä. Ottaa kun tahtoo lupia kyselemättä ja kertoo naisen paikan
Kouriminen ja alistaminen saa himosta heikoksi.
Ihan hirveet kiksit tulee siitä, jos pappa pumppaa pallinsa tyhjäksi sisääni.
Seksi oman ikäsiten nuorehkojen miesten kanssa ei tunnu enää miltään kun on päässyt pappojen makuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu