2-vaihe Tampereen autokouluissa

Missä halvin, onko tietoo?
4155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nokialla ja Tesomalla varmaan halvimmat veikkaisin.

Äänestä

Koeta ennemmin että missä paras palvelu? Halpa ei aina ole se laadukkain, sinustakin tulee riesa liikenteeseen vähintään 15 vuotta ja korkeintaan v 2032 asti. Laatu maksaa ja palkitsee moninkertaisesti tulevaisuuttasi. Älä lankea halpaan hintaan, kysy kavereiltasi. Halvassa koulussa saat vain ongelmia. Sijoita tässä, niin saat laadukkaan opetuksen ja hyvät eväät tulevaisuuteen.

Äänestä
  • Mitä väliä tolla kakkos vaiheella on missä sen käy? Samaa rahastusta se on kaikkialla. Joten halvimpaan vaan

    Äänestä

Hyväksi on kehuttu paikkaa minkä bongasin halvemmaksi. Alkup.autokoulussa opettaja tekstaili ym.. sekö oikein? Onneks lopussa oli vastuullisempi ja mukavempi opettaja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pitäs mennä kirjoitti:

Missä halvin, onko tietoo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu