on pelkkää rahastusta tyhmiltä ihmisiltä.En ole vieläkään saanu oikeutta lähettää sähköpostia,vaikka oikealla liittymällä lähetin 24 tunnin jäsenyys viestin jo eilen.
Vastaukset 9
- Koulukaveri
"on pelkkää rahastusta tyhmiltä ihmisiltä"
Nimenomaan...- Ex KK
heti kun "rahastus" alkoi niin poistin oitis omat tunnukset. Ei ole pakko olla ilmaista, eikä ole pakko maksaakkaan...
- Tuomas
Ex KK kirjoitti:
heti kun "rahastus" alkoi niin poistin oitis omat tunnukset. Ei ole pakko olla ilmaista, eikä ole pakko maksaakkaan...
Ei ole pakko alistua tuollaiseen. Tietysti on houkutus tehdä rahaa on suuri, mutta jätetään rahastus tv-chatteihin ja deitteihin. Kävin äsken poistamassa omat tunnukset. Kyse ei ole rahasta vaan periaatteista.
- Nipa
Tuomas kirjoitti:
Ei ole pakko alistua tuollaiseen. Tietysti on houkutus tehdä rahaa on suuri, mutta jätetään rahastus tv-chatteihin ja deitteihin. Kävin äsken poistamassa omat tunnukset. Kyse ei ole rahasta vaan periaatteista.
Ruvetkaa itse pyörittämään vastaavaa palvelua ilmaiseksi laupeuden työnä. Ettehän te kait käy töissäkään ilmaiseksi?
Ihmeellsitä porukkaa kun kaikki pitäis olla ilmaista, miten se olisi mahdollista??? - Impetz
Nipa kirjoitti:
Ruvetkaa itse pyörittämään vastaavaa palvelua ilmaiseksi laupeuden työnä. Ettehän te kait käy töissäkään ilmaiseksi?
Ihmeellsitä porukkaa kun kaikki pitäis olla ilmaista, miten se olisi mahdollista???Olen kanssasi samaa mieltä! Ei se niin paljon ole jos ottaa vaikka sen vuosi jutun niin sitten saa käydä vaikka kokoajan jos haluaa. Mutta tietysti olisi kiva jos se olisi ihan ilmaista.
- karita
Impetz kirjoitti:
Olen kanssasi samaa mieltä! Ei se niin paljon ole jos ottaa vaikka sen vuosi jutun niin sitten saa käydä vaikka kokoajan jos haluaa. Mutta tietysti olisi kiva jos se olisi ihan ilmaista.
pienen ihmisen protesti: menee ravintolaan ja tilaa annoksen, mutta ei syö sitä maksaa vain?
- man-legally
KOKONAAN.
- VilleKamu
Itse siirryin tänne ilmaiseen palveluun:
http://www.luokkakaverit.fi/Olen vuosia sitten käynyt etsimässä www.koulukaverit.com luokkatovereita Järvenpään Harjuan kuolusta 1953, eteenpäin. taidan olla liian vanha ?
Silloin se oli maksuton, jos on kyse samasta paikasata.
Kipaisen nyt tuohon antamaasi linkkiin.
kiitos.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä on totta mikä ei?
Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?251698Viesti sinulle
Tiedät että tunteet ja ajatukset ja meillä on vahva yhteys mistä molemmat tiedetään. Odotan sinua ☀️651318- 1171097
Mitä sinulle on tapahtunut lapsena
Kun olet noin sairas päästäsi? Pikkupojalle ( Miehen kehossa)105974Persujen Puhoksen retki
Perussuomalaiset olivat tehneet turistibussimatkan Puhokseen. Tosin raukat olivat niin peloissaan, etteivät uskaltaneet359930Haluan purkaa vielä tuntemuksia
Tykkään sinusta kovin paljon❤️ olen surullinen tilanteestasi ja siitä mitä me olemme yhdessä joutuneet kokemaan. Tämä ei21827Tunteiden käsittely kertoo ihmisestä.
Kun puhutaan "tavallisesta" ihmisestä, joka on suht tasapainoinen eläjä, niin puhutaan oikeastaan taitavasta tunteiden k228775- 120765
- 61695
- 103666
Jopa poliisi nauraa paskaista pelkuripersuille
Puhoksessa jäi "isänmaantoivot" bussiin vapisemaan :-D https://www.is.fi/politiikka/art-2000012319632.html307625- 13624
Just saying
Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.114596- 41541
- 52528
Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa
Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv87502- 65501
- 40500
Jos selviäisi että kaivattusi
Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan85498Pilkettä sunnuntain silmässä
😉 Jos tästä ketjusta löytyisi yksi ihminen, joka saisi sut hymyilemään tänään… Millainen hän olisi? Ei tarvitse kerto73491