Nevahööd-Emmi näytti vähän mallia Psyko-Minnalle

Aaahahhaa! Minna Läskisara oli koko ajan toivonut fyysistä tehtävää, ja sitten kun sellainen tuli, ei ollut mitään jakoa, kun Fitness-Nevahööd-Emmi pääsi vauhtiin.

Minna puhuu koko ajan toisen joukkueen heikoimmista lenkeistä ja epäonnistuu itse tehtävissä. Mutta se ei tietysti haittaa, kun on aina hyvä syy. Läskitkään ei lähde, vaikka on oltu jo kaksi vuotta Namskiksen "teho treeni kuurilla".
9246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

No, Emmi taitaa treenata oikeasti, ja Minna puhuu treenaamisesta ja vetää viunaa ja röökiä.

Äänestä

Tytöllä on todella huono luonne, tollasella luonteella tulee suks tökkimään lopun elämää.

Äänestä
  • Mua naurattaa se hirveä "tsemppaus" ja kliseet tyyliin "nyt mennään hyvällä sykkeellä eteenpäin!", "oikealla uralla ollaan!", oikeastaan tähän ketjuun voisikin kerätä Minden helmiä tältä saralta. Hei pliis Minde, sä olet Viidakon tähtösissä, et K-Raudan henkilöstön vire- ja tsemppipäivillä!

    Äänestä

  • NikoMinna kirjoitti:

    Mua naurattaa se hirveä "tsemppaus" ja kliseet tyyliin "nyt mennään hyvällä sykkeellä eteenpäin!", "oikealla uralla ollaan!", oikeastaan tähän ketjuun voisikin kerätä Minden helmiä tältä saralta. Hei pliis Minde, sä olet Viidakon tähtösissä, et K-Raudan henkilöstön vire- ja tsemppipäivillä!

    Minna sanoi että hän haluaa mennä urallaan eteenpäin, hänellä on tosi hyvä suunnitelma, kuka sitä nyt taaksepäin haluais mennä.

    Äänestä

Sain ihanan kokemuksen, kun katsoin jakson! Jotkut ihmiset näköjään kerää VAIN ikäviä asioita, jos inhoaa ihmistä.

Ekaks kun näin tän aloituksen, meinasin jättää katsomatta. Katsoin kuitenkin, ja otsikko oli TAAS täysin ylireagoitu ihme viha meininkii.

Inhoan Minna Saraa, mut voisiko ottaa huomioon muutkin kisaajat?

Äänestä

nina taas ei ole kukaan ketään neuvomaan. ottaisi vaikka ensin pois ne ihon alle liimatut kumipallukat pois.

Äänestä

Onhan sillä Minnallakin kumipallukat ja vieläpä roikkuvat sellaiset.

Äänestä

Tuo Emmi on kuuma pakkaus, mutta taitaa olla enemmän naisiin päin kallellaan. Ainakin kotipuhelusta sai sellaisen kuvan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nevahööd2 kirjoitti:

Aaahahhaa! Minna Läskisara oli koko ajan toivonut fyysistä tehtävää, ja sitten kun sellainen tuli, ei ollut mitään jakoa, kun Fitness-Nevahööd-Emmi pääsi vauhtiin.

Minna puhuu koko ajan toisen joukkueen heikoimmista lenkeistä ja epäonnistuu itse tehtävissä. Mutta se ei tietysti haittaa, kun on aina hyvä syy. Läskitkään ei lähde, vaikka on oltu jo kaksi vuotta Namskiksen "teho treeni kuurilla".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu