Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kyöstille jättipotti!

Lahen nuori komea varakas jättihalko potitti juuri sellaisen vedon, että oksat pois hei! Kyösti tilaa lentokoneen Ouluun ja piipahtaa Vexin luona pannarikahveilla!

Sitä ennen Lahden mahtimeisseli junttaa kuitenkin metrin pituisen, tulivuoren muotoisen mustan XXXL-anustapin imukupilla parkettiin ja laskeutuu voimalla sen päälle. Jiihaa!
292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lahden Kyösti (savuliha-Hagert) ei ole nuori eikä varakas, vaikka hänellä pussihousut, lakerinengät ja slipoveri onkin. Todellisuudessa tuo Jumalan lahja tuulipukukansalle joka R-kioskille sankoin joukoin vetolappuja viemään vaeltaa, jättipotitti korkeintaan tyhjän pullon hanuriinsa et sillei hei!

On vain yks Teppo! Kysyttäviä? No milloin Miehelässä on juhannussauna? No juhannuksena tietenkin! Kysyttäviä vielä? No eipä tietenkään! Et sillei hei!

Äänestä

Hah, hah ja vielä kerran hah. Varsin humoristista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


S-Kyösti kirjoitti:

Lahen nuori komea varakas jättihalko potitti juuri sellaisen vedon, että oksat pois hei! Kyösti tilaa lentokoneen Ouluun ja piipahtaa Vexin luona pannarikahveilla!

Sitä ennen Lahden mahtimeisseli junttaa kuitenkin metrin pituisen, tulivuoren muotoisen mustan XXXL-anustapin imukupilla parkettiin ja laskeutuu voimalla sen päälle. Jiihaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu