KREIKALTA SAADUT VAKUUDET HANURISTA

Nyt kun vakuus-sopimus julkistettu, jokainen voi
tarkistaa sen ja huomata, että vakuudet ovat olemattomat.

ELI KOKO VAKUUS SOPIMUS ON PERCEESTÄ.

Urpiainen/ Katainen kusetti kansaa, mutta taisi käydä
niin,että liri meni omaan kenkään.....
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Peräaukon sulkijalihaksen venytys voi löysätä virtsarakon ulompaa sulkijalihasta, siksi kuset valuu pitkin eduskuntataloa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pis..pis..piiissss.. kirjoitti:

Nyt kun vakuus-sopimus julkistettu, jokainen voi
tarkistaa sen ja huomata, että vakuudet ovat olemattomat.

ELI KOKO VAKUUS SOPIMUS ON PERCEESTÄ.

Urpiainen/ Katainen kusetti kansaa, mutta taisi käydä
niin,että liri meni omaan kenkään.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu