Iina Kuustosen avomies tuli järkiinsä

ja jätti. No ei ihme, kun avokin isä on viherpiipertäjä kommati ja mamuttaja. Tytär menossa samaan suuntaan ja lisäksi viimeistään ensimmäisen alpsen jälkeen lihapulla.
3423
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Iina on yks kauneimmista ihmisistä joita tiedän, ei ole langanlaiha luuranko vaan normaali!

Äänestä

Minä lohdutan Iinaa, sinä voit hoitaa jurputtamisen. Isänsä toki on kammotus.

Äänestä

Minusta Iina ja Kai oli ihana pari!
Molemmat tosi hyvännäköisiä ja menestyneitä näyttelijöitä (tai no Iina ehkä vähän menestyneenpi:)
Miksiköhän erosivat..? (kyllä, olen utelias)
Mikko Kuustonen on ihan hauska tyyppi, ainakin mitä telkusta on nähny :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


karvaranneke kirjoitti:

ja jätti. No ei ihme, kun avokin isä on viherpiipertäjä kommati ja mamuttaja. Tytär menossa samaan suuntaan ja lisäksi viimeistään ensimmäisen alpsen jälkeen lihapulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu