Thomppeli isompaa roolii

Thomppeli Fani

Thomppeli ansaitsee isomman roolin!!!!!

12

272

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Team Brooke

      Hyihyi eikä! Ärsyttää koko jätkä on niin täynnä itseään. Mä en edes ymmärrä miksi Thomas on muka oikeutettu tjksi eihän eihän Thomas ole edes sukua Ericille. Rick on Ericin poika, ilman muuta tjn paikka pitää mennä silloin Rickille tai Thornelle.

      On tosi väärin Thornea Rickiä ja muita Ericin lapsia kohtaan että Thomas saisi johtajan paikan, kun omatkaan lapset eivät sitä ole saaneet.

      • 17+20

        Tismalleen samaa mieltä, miten joku voikin olla niin täynnä itseään kuin Thomas. Kylläpä ärsytti katsoa (suomi jaksoissa olen menossa) kun Thomas määräilee koko FC tulevaisuudesta. No onneksi loppui ainakin toistaiseksi se pelleily.

        Ja kuten sanoit jo hän ei todellakaan ole edes Ericin sukulainen. Rahat voi antaa kuka tahansa mutta Ericejä on vain ja ainoastaan yksi. Mielestäni ei ole mitään merkitystä kuka firmaan on alunperin investoinut koska sen voi todellakin tehdä kuka vain jolla on rahaa. Jopa Stephanie tajusi ettei Thomasin kuulu olla johdossa, onneksi!!

        Firma kuuluu Ericin lapsille ehdottomasti. Vaikka Thorne ei hahmona miellytä ollenkaan mutta silti hänen kuuluisi saada vastuuta halutessaan kuten muidenkin Ericin lasten! Rick (kuten kaikki hahmot) osaa myös olla välillä epämiellyttävä mutta on silti myös oikeutetumpi toimitusjohtajaksi kuin Thomas.


    • neiti Massimo

      Taylorilta on röyhkeää kutsua Brookea ja Ericin & Brooken lapsia Loganiksi.

      Taylor on itse oikeasti Massimo.
      Isän mini periytyy äidin nimi on otettava.

      • AntiLogan

        Mitä sä nyt oikein selität? Taylor on sukunimeltään Hayes eikä hänen isänsä ole mitenkään kytköksissä Massimoon. :D Niin ja Massimo on siis etunimi... :)


      • AntiLogan
        AntiLogan kirjoitti:

        Mitä sä nyt oikein selität? Taylor on sukunimeltään Hayes eikä hänen isänsä ole mitenkään kytköksissä Massimoon. :D Niin ja Massimo on siis etunimi... :)

        Korjaan sen verran itseäni eli Taylorin isän sukunimi on Hamilton ja Taylor aikoinaan meni naimisiin miehen kanssa, jonka sukunimi oli Hayes. :D


      • alusta katsottu
        AntiLogan kirjoitti:

        Mitä sä nyt oikein selität? Taylor on sukunimeltään Hayes eikä hänen isänsä ole mitenkään kytköksissä Massimoon. :D Niin ja Massimo on siis etunimi... :)

        sitä ettei Taylor ole edes, Rouva Marone.

        Taylor Hayes (os. Hamilton)

        http://fi.wikipedia.org/wiki/Kauniit_ja_rohkeat

        Ridgen, Stephanien esikoisen, biologinen isä on Massimo Marone, mutta muut neljä lasta ovat yhteisiä Ericin kanssa.

        Ridge sanoi Brookea; Logan koska Brook esitteli itsensä Ridelle Logan ... Brook kun tapasivat ensi kerran, se oli kahdenkeskinen hellittely nimi, johon sisältyi hilpeyttä..


    • Massia Massalla

      Ridgen ja Nickin isä on Massimo Marone. Ei siis Taylorin mutta tietenkin sitten Massimo on Steffyn ja Thomaksen pappa.

      • neti massimo

        Just ja sikisi Taylor on NEITI Massimo ei Marone.
        Ei Ridge ole isänsä nimellä joten ei voi sitä antaa...
        Myös Taylorin lapset ovat kaikkea muuta Forresterin sukua eli ennen sanottiin Käenmuna tai Lehtolapsi


    • Thomppelifani

      Joo thomppeli ansaittee enemmän näkyvyytttä!!

    • Thomppeli fani

      Thomppeli thodellaki isompaa roolii! Miks thomppeli ei ollu ees liamin ja steffyn häissä?? Ja mitä se ees tekee tuol forresteril, se on vaa aina niis kokouksis mut ei tee mitää muuta

      • SteffiTaylor vihaaja

        Mitä... Olihan se niissä häissä partajeesuksena Steffyä ylistämässä.. Tänä iltana Suomen jaksoissa. Vai mistä häistä oikein puhut.


    • Thorne fani

      No ei ees ollu... Thorne the thomppelii tarkotin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      74
      3860
    2. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      93
      3251
    3. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      116
      2547
    4. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
      Tuusniemi
      19
      1720
    5. Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä

      Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m
      Ikävä
      75
      1516
    6. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      126
      1441
    7. Mikä tekee naisesta

      Seksikkään ja viehättävän? Entä miehestä?
      Ikävä
      99
      1393
    8. Varusmiehen kuolema

      Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä
      Kajaani
      67
      1387
    9. Mitä ajattelet rakkaastasi tällähetkellä?

      Itse haluaisin jo hänen viereen..
      Ikävä
      55
      1103
    10. Huippu, kaupunki ostaa hotellin

      Hyvä juttu meillä on oma hotelli iloitsi Pirtihirmukin. Nyt vaan rekryt päälle ja uusi henkilökunta. Tarvitaan tekijöitä
      Ähtäri
      58
      1083
    Aihe